• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Завтра у більшості регіонів України відбудеться пробне ЗНО

У суботу, 10 квітня, у більшості регіонів України відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. До пунктів тестування необхідно зʼявитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства освіти та науки, передає "ДС".

Водночас повідомляється, що в Києві, Чернігівській та Миколаївській областях воно пройде 24 квітня.

Зазначається, що вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу) та запрошення-перепустки.

На тестування з собою варто взяти: 

  • 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;
  • пляшку з питною водою без етикетки;
  • засоби індивідуального захисту, які можна покласти на робочий стіл і за потреби скористатися.

Також у відомстві зауважили, що всі учасники пробного ЗНО зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього періоду оцінювання – учасники мають перебувати в масках, мати дезінфектори й користуватися ними, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

"Незалежно від того, коли саме учасники проходитимуть оцінювання – 10 чи 24 квітня – для них буде доступна можливість завантажити тестові зошити з будь-яких предметів із переліку та пройти тестування вдома", — йдеться у повідомленні. 

Результати пробного ЗНО (за шкалами 1-12 балів, 100-200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Також у Міносвіти додали, що відеокоментарі до завдань тестів будуть доступні 11 квітня, однак закликали тих учасників, які проходитимуть оцінювання пізніше, до 24 квітня утриматися від ознайомлення із матеріалами тестів, на які вони були зареєстровані. 

"Це важливо, щоб отримати максимальний ефект від проходження тестування в аудиторії і якнайкраще зрозуміти, на що очікувати під час основної сесії ЗНО", — пояснили в пресслужбі.

Як писала "ДС", найкращі учасники ЗНО отримуватимуть щомісяця президентську стипендію в розмірі 10 тис. грн.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua