• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленська розповіла, що зараження коронавірусом стало для неї несподіванкою

Реклама на dsnews.ua
Перша леді Олена Зеленська заявила, що новина про те, що вона інфікована коронавірусом, була для неї несподіваною

Про це йдеться у повідомленні на її Facebook-сторінці, передає "ДС".

"Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Несподівана новина. Особливо враховуючи те, що я і моя сім'я продовжуємо дотримуватися всіх правил - маски, рукавички, мінімум контактів ...", - написала вона в соцмережі.

Зеленскач додала, що чувствет себе добре, але перебуває на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів її родини, щоб не наражати їх на небезпеку.

За словами першої леді, президент Володимир Зеленський і їхні діти теж пройшли тестування, результати негативні.

"Хочу, щоб усі пам'ятали: рано втрачати пильність! Повертаючись до активного соціального життя, необхідно пам'ятати, що від кожного з нас залежить не тільки особисте здоров'я, але і здоров'я інших: близьких, друзів, колег і навіть незнайомої людини, який разом з нами їде в ліфті або стоїть в черзі на касі в супермаркеті ...", - зазначила вона.

Олена Зеленська нагадала людям, які нехтують носінням маски, так як "не бояться заразитися" про призначення цього засобу захисту.⠀

"Маска для того, щоб не заразити інших! Ти можеш не знати про те, що заразився, не відчувати жодних симптомів і ... бути небезпечні для тих, хто поруч. Маска в громадському місці - це не тільки правило, але і знак поваги до інших людей!
Бережіть і поважайте себе та інших! Будемо здорові!", - підсумувала вона.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський раніше заявив, що сам хотів заразитися коронавірусом, щоб на власному прикладі продемонструвати людям, "що це страшно" і таким чином розрядити ситуацію.

    Реклама на dsnews.ua