• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Зеленський перетворюється на посміховисько: Що не так із другим питанням президента до українців

Реклама на dsnews.ua

Питання щодо вільної економічної зони, яке президент Володимир Зеленський вирішив поставити українцям у день місцевих виборів 25 жовтня, не має відповіді, позаяк український лідер не зміг пояснити народові, що таке, власне, ВЕЗ

Таку думку висловив у Facebook відомий український журналіст Сергій Руденко, передає "ДС".

"Друге питання від Зеленського: "Чи підтримуєш ти створення на Донбасі вільної економічної зони?". От що має на це відповісти звичайний українець? Йому Зеленський пояснив, що така ВЕЗ? Хтось розтлумачив — ВЕЗ буде в ОРДЛО чи на підконтрольній Україні території? І чому вільні економічні зони тільки на Донбасі? Щоби знову, як наприкінці 90-их завозити через них курячі "окорочки"?" — написав він.

"Питання, на які, певен, Зеленський сам не знає відповіді. А якщо ти в цьому сам не розбираєшся, то перетворюєшся на ще більше посміховисько", — додав журналіст.

Нагадаємо, 13 жовтня президент Володимир Зеленський анонсував проведення опитування 25 жовтня — в день голосування на місцевих виборах. В межах опитування українцям поставлять пʼять питань, однак зміст їх усіх не було озвучено одразу. Також у своєму відеозверненні глава держави заявив, що парламент уже "працює над реалізацією впровадження в Україні механізмів народовладдя". Згодом стало відомо, що перше питання звучатиме так: "Чи потрібно ввести довічне увʼязнення за корупцію в особливо великих масштабах?".

    Реклама на dsnews.ua