• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Зеленський пообіцяв нові премії вчителям: назвав умови отримання

Президент України Володимир Зеленський анонсував премії для педагогів, учні яких стали переможцями в міжнародних олімпіадах

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на зустрічі з переможцями міжнародних олімпіад, їх вчителями та переможцями конкурсу "Учитель року", передає "ДС".

"Цьогоріч у січні я заснував для переможців олімпіад премії Президента України. Але ми припустились помилки, хочеться виправити помилку і це буде зроблено найближчим часом. Крім учнів-переможців міжнародних олімпіад, премії Президента України отримуватимуть вчителі, які їх підготували", — заявив Зеленський.

Відзначимо, що премії для переможців всеукраїнських та міжнародних олімпіад будуть призначатися за умови, що особи здобувають освіту в навчальних закладах України і постійно проживають в країні.

Так, премії будуть виплачуватися учасникам одноразово в розмірі:

  • для переможців всеукраїнських олімпіад — 20 000 гривень;
  • для переможців міжнародних олімпіад — 100 000 гривень.

Такий указ було видано президентом України від 28 січня 2021 року № 27/2021 — "Про стипендії, премії та гранти президента України в сфері освіти".

Відзначимо, під час виборчої кампанії 2019 року в штабі тодішнього кандидата в президенти Володимира Зеленського запрошені експерти говорили про можливості забезпечити на рівні 4000 доларів зарплати для українських вчителів.

Як повідомляла "ДС", за словами глави МОН Сергія Шкарлета, зарплата 4 тисячі доларів для професорів є цілком реальною, а для педагогів за підсумками 2021 року зарплата підвищиться майже на 30%

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua