• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Шкарлет стверджує, що $4 тисячі зарплати можуть стати реальністю, але не для всіх викладачів

Зарплата 4 тисячі доларів для професорів цілком реальна, а для педагогів за підсумками 2021 року зарплата підвищиться майже на 30%

Сергій Шкарлет
Сергій Шкарлет
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр освіти Сергій Шкарлет, передає "ДС" з посиланням на "Україна 24".

"4 тис. доларів були озвучені в 2019 році, і думаю, що це буде реальність при першому етапі впровадження реформи системи вищої освіти. Це коли буде введений президентський університет, і для найкращих викладачів 4 тис. доларів професорів буде реальністю. Звичайно, не для всіх. Але це буде точка перезавантаження системи вищої освіти", — зазначив міністр.

Шкарлет також зазначив, що в 2021 році для педагогів зарплата підвищиться двічі, і один раз — у 2022 році.

"У 2021 році підвищення зарплати для освітян буде відбуватися двічі. Перше було на 20% з 1 січня. Ще очікуємо на 1 грудня майже на 9%. Тому за 2021 рік підвищення майже на 30%. На 2022 очікується підвищення на кінець року, теж ми приблизно на 10% будемо чекати підвищення", — додав міністр.

Зазначимо, під час виборчої кампанії 2019 року в штабі тодішнього кандидата в президенти Володимира Зеленського запрошені експерти говорили про можливість забезпечити на рівні 4000 доларів зарплати для українських вчителів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський хоче, щоб для кращих викладачів Президентського університету майбутнього зарплата стартувала від 4 тисяч "або доларів або євро".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua