• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленський розповів, як потрібно рекламувати Україну за кордоном

Українським телеканалам потрібно збільшувати обсяги якісного контенту, який сприятиме створенню позитивного іміджу України у світі

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив президент Володимир Зеленський у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» у Києві, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу ОП.

Глава держави зазначив, що сьогодні українські медіагрупи не приділяють достатньо уваги трансляції якісного контенту для закордонних глядачів.

«Я зустрічався з керівниками українських телевізійних груп. Ми домовлялися, що будемо поширювати українську інформацію про Україну. Є перші кроки. Я вважаю, вони дуже слабкі», – сказав президент.

Зеленський зазначив, що українське телебачення, зокрема Суспільне, має виробляти контент для масового глядача, однак такого контенту дуже мало.

«Нам потрібен контент, особливо на каналах, які фінансуються державою, які мають велике покриття. Цей контент має бачити вся Україна», – сказав глава держави.

Президент нагадав, що ставив завдання перед міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком щодо реклами України. Зокрема, до цього необхідно залучати іноземні телеканали.

«Витрачати таргетовано бюджетні гроші на пряму рекламу України, туризму, інформації – це ми повинні робити», – наголосив Зеленський. 

Також президент повідомив, що Україна спільно з партнерами зі США та Великої Британії реалізує проєкт зі встановлення телевізійних веж на лінії розмежування на Донбасі, через які транслюватиметься сигнал українських телеканалів, зокрема й на окуповані території.

Нагадаємо, 26 лютого о 18:00 в Україні розпочав мовлення телеканал "Перший незалежний". Його створили журналісти трьох закритих телеканалів Козака-Медведчука. Однак телеканал відключили на супутнику вже через годину після запуску та почали відключати у кабельних мережах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua