• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Зеленський зізнався, що іноді він втрачає людяність і відчуття реальності

Президент Володимир Зеленський стверджує, що в цілому не шкодує про зміну акторської діяльності на президентство, хоча іноді він втрачає людяність і відчуття реальності

Реклама на dsnews.ua

Про це глава держави заявив на форумі YES Brainstorming 10 вересня, повідомляє "ДС".

"Чесно, я не жалію. Не жалію, тому що це, напевно, можливість. Іноді бувають моменти, коли я думаю: навіщо? Навіщо все це, якщо ти в принципі іноді втрачаєш людяність, іноді втрачаєш відчуття деякої реальності, й для цього ти повинен виходити на вулицю й спілкуватися з людьми і розуміти, що відбувається. Ти не повинен жити в акваріумі. Але все ж таки, пам’ятаючи, що це був виклик, ти на це пішов і найголовніше — люди повірили, значить, не можна по-іншому", — сказав Зеленський, відповідаючи на запитання модератора, чи бувають у нього думки про те, що краще б він продовжував грати роль президента, а не був справжнім президентом.

Він зауважив, що найважливіше, щоб "люди поважали не зараз, коли ти президент, а після".

"Президентами, кажуть так, залишаються, і хочеться все ж таки залишитися президентом, щоб говорили: "Ми вас поважаємо, не все було ідеально, проте, все було непогано". От хоча б так ось. Якось так хочеться закінчити. Ну й до речі, про рейтинги: подивіться, вони зросли", — сказав глава держави.

Також Зеленський уточнив, що "став відомим до того, як грав президента Василя Голобородька". "Тому що, якби я був невідомий, ніхто б не дивився, як я грав президента. Це дуже важливий момент", — пояснив він.

Як відомо, до виборів президента України навесні 2019 року Володимир Зеленський керував студією "Квартал 95", вів кілька гумористичних шоу, знімався в кіно, зокрема в Росії. Також він виконав головну роль у популярному телесеріалі "Слуга народу", де зіграв президента, який їздить на велосипеді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua