• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Зеленського викрили на спілкуванні з "вигаданим" президентом

Президент Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо безпекової ситуації в державі переплутав Раду Європи з Європейською Радою, а також посади керівників цих органів

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Допомогти главі держави запамʼятати назви європейських організацій зголосився народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, інформує "ДС".

"Пане президенте, дивіться, зараз розкажу вам, як влаштована європейська політична система. Ви прочитайте, запам’ятайте та більше не робіть помилок. Вчора ви у своєму зверненні заявили, що "ви розмовляли з президентом Ради Європи". Не знаю, з яким президентом ви говорили, але (!) у Раді Європи немає президента. Президент є у Європейської Ради.Європейська Рада – це орган, який забезпечує політичне керівництво Європейським Союзом. Головою ради є Шарль Мішель. Ось він, імовірніше за все, і був тією людиною, з якою ви розмовляли", — написав Гончаренко у себе в Telegram.

Нардеп також порадив президенту, як "все це легко запам’ятати".

"Дивіться, Шарль Мішель схожий на прем’єра Дениса Шмигаля. Людина, яка схожа на Шмигаля і з якою ви будете розмовляти в наступний раз, — це президент Європейської Ради, не Ради Європи. Рада Європи не має президента, це зовсім інша організація. На наступному уроці розберемо, чим відрізняється Європейська Комісія від Європейської Ради", — з гумором додав парламентар.

Раніше "ДС" писала, що завдяки Офісу Зеленського в Канаді зʼявився президент.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua