• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

"Чекають, коли ми вимремо": Терорист, котрий отримав інвалідність у боях за "ДНР", розповів про "вдячність" Росії

Члени незаконних збройних формувань першої хвилі — це "найбільш знедолені люди в "ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив терорист "ДНР" із позивним "Цербер", передає "ДС" із посиланням на відео.

Він зазначив, що воював «за республіку з перших днів», у 2015 році отримав поранення і став інвалідом другої групи. «Цербер» обурюється, що «влада ДНР» нічим не забезпечує «бойовиків-ветеранів».

"Соціальна сфера "ДНР" щодо захисту і підтримки тих, хто постраждав і покалічений під час війни, знаходиться в жалюгідному стані. В "республіці" не працює військово-лікарська комісія. Ветеранам-інвалідам, які звертаються до лікарень за допомогою або обстеженням, за все треба платити! З нас беруть гроші! Є люди без рук, без ніг і живуть на злиденну пенсію. І стажу деякі не мають, тому отримують менше мінімальної пенсії "ДНР". А це копійки. Як на них вижити?" — нарікає терорист.

Також він додав, що «керівництво республіки» економить на «ополченцях-інвалідах». За його словами, з лютого 2021 року терористам почали видавати посвідчення учасників бойових дій, а в непідконтрольній Україні Амвросіївці з'явився перший реабілітаційний центр для НЗФ, але там усього 20 ліжко-місць. Крім того, багатьом «ветеранам ДНР» ніде жити.

«Дуже багато ветеранів — бездомні. Нам ніде жити. Ми — безхатьки. Грошей на те, щоби зняти житло, немає! У нас багато кинутого житла. Багато розбитого стоїть, без вікон. Хоч трохи підремонтуйте і віддайте хлопцям!» — сказав "Цербер".

Член НЗФ звинуватив «владу ДНР» у тому, що грошей у них на ветеранів немає, зате є на конкурси краси, флешмоби та всяку пропаганду і додав: «Влада чекає, поки ми всі вимремо».

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua