• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кошкіна відповіла на претензії "двоногого непорозуміння" Гетманцева з приводу мінету

Журналістка Соня Кошкіна продовжила заочну "словесну дуель" зі скандальним представником фракції "Слуга народу" Данилом Гетманцевим, який раніше допустив на її адресу образливе висловлювання

Реклама на dsnews.ua

Кошкіна вирішила не коментувати висловлювання Гетманцева, але все ж таки не втрималася від випаду на його адресу, передає "ДС".

Як повідомлялося, раніше Данило Гетманцев недвозначно і образливо висловився на адресу української журналістки Соні Кошкіній, здивувавшись, що та нібито не знає, як пишеться слово "мінет".

"Відомий знавець мінетів (згідно його власної дефініції), шанувальник Олександра Лукашенко і депутата СН Шевченко, який зʼїхав з глузду, затятий захисник ковідних вечірок Миколи Тищенка (демонстративно, в розпал локдауну), за сумісництвом — глава комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, 42 річний доктор юридичних наук Данило Гетманцев ... Що до вчорашнього випаду на мою адресу, то окремо його коментувати вважаю нижче своєї гідності. Так само як і вступати в будь-які дискусії з цим двоногим непорозумінням умовно чоловічої статі, яке волею долі опинилися під куполом", — написала Соня Кошкіна у себе в Telegram.

Вона також нагадала, що раніше Гетманцев "протягнув до закону про сільських старост поправку, згідно з якою кандидат на посаду глави КСУ може не складати депутатський мандат". За словами журналістки, поправка зроблена "спеціально під Ольгу Совгир", яка є представником Верховної Ради в КСУ.

"За 20 років в професії таких тимчасових правителів — нахрапистих, хамовитих, найчастіше — обмежених, які зневажають ЗМІ, але при цьому щиро вважають себе "державними діячами" (ха-ха!) я бачила багато. З періодичністю раз в п'ять років (максимум) вони змінювалися і зникали в небуття. А ми, журналісти, залишалися. Нинішній політичний етап — не виняток", — резюмувала Кошкіна.

Нагадаємо, раніше Данило Гетманцев назвав штрафи за відмову обслуговувати українською мовою "дурною нормою".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua