• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Житомирщина "почервоніла": жорсткий карантин діятиме з 3 березня

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила запровадити "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області

На території Житомирської області встановили "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19
На території Житомирської області встановили "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра Кабінету міністрів Олега Немчінова у Facebook, передає "ДС".

За його словами, посилений режим починає діяти з опівночі 3 березня.

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами Державна комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 р. "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області та застосувати на території Житомирської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "червоний" рівня епідемічної небезпеки", — написав він.

Заборони, які діють у "червоних" зонах:

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що претендентами на перехід до "червоної зони" адаптивного карантину в Україні є сім областей — Вінницька, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Луганська і Тернопільські області. Їм загрожують карантинні обмеження, які діяли під час січневого локдауну.

Як писала "ДС", 27 лютого державна комісія внесла Чернівецьку область до "червоної зони" з 1 березня. Крім того, жорсткий карантин "червоного" рівня через зростання захворюваності на COVID-19 з 26 лютого запровадили в Івано-Франківській області.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua