• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Тварини й частини тіла: У МОЗ розповіли про дивні фото, які українці вантажать у додаток "Вдома"

У мобільному додатку "Вдома", призначеному для самоізоляції під час пандемії коронавірусу, деякі користувачі фотографують не своє обличчя, як годиться, а домашніх тварин, дітей, різні частини тіла і навіть побутову техніку

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер на брифінгу 12 травня, передає "ДС" із посиланням на Новини Донбасу.

«У додатку є необхідність зробити своє фото, щоби потім із ним звіритися. Люди фотографують дітей, тварин, себе в дзеркалах, свої фотографії, частини тіла, комп'ютери фотографують, якусь техніку. І, звичайно, виникають питання, пов'язані з тим, що щось потім не спрацьовує при верифікації», — розповів Кучер.

Також він повідомив, що часом користувачі, які зробили неправильне фото в додатку, дзвонять із питаннями до контакт-центру МОЗ. Кучер попросив без необхідності не навантажувати гарячу лінію і відразу робити все правильно.

«Я хотів би звернути увагу, що кожен такий дзвінок, можливо, відволікає операторів контактного центру від більш насущних питань, коли потрібно вирішувати оперативні питання, пов'язані з госпіталізацією людей», — підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, Кучер сказав, що українці зможуть вільно подорожувати вже цього літа, але з COVID-паспортом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua