• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Журналіст Ткач заявив про "посилену увагу" з боку охорони Зеленського (ФОТО)

Журналіст Михайло Ткач стверджує, що після великої пресконференції президента Володимира Зеленського знімальна група програми "Схеми" відчуває посилену увагу з боку охорони глави держави

Реклама на dsnews.ua

Він переконаний, що працівники УДО стежать за журналістами, інформує "ДС".

"Після пресконференції президента Зеленського спостерігаю посилену увагу до нашої знімальної групи з боку охорони президента або простими словами стеження. Задача — контролювати наше місцеперебування, аби ми не зняли ще більше відповідей на питання: ким за два роки президентства став Зеленський — ворогом чи частиною олігархічної системи", — повідомив Ткач у себе в Facebook.

Він також жартома звернувся до працівників Управління державної охорони: "Я сьогодні виглядаю ось так. Куртка синя. Кросівки білі. Не переплутайте. Машину ви знаєте. А керівник УДО на пресконференції президента в момент, коли я ставив запитання його начальнику стосовно таємних зустрічей влади з олігархами, виглядав ось так", — написав Ткач, додавши дві відповідні світлини.

"Гарного вечора. Президент поїхав з ОП о 18:30", — резюмував він.

Як писала "ДС", на пресконференції 20 травня Михайло Ткач запитав Володимира Зеленського про зустріч з бізнес-партнером олігарха Ігор Коломойського Тимуром Міндічем. Ця зустріч відбулася під час святкування дня народження президента. Зеленський пояснив, що це був "сюрприз" і "прикол" від акторів студії "Квартал 95", а також порекомендував журналісту "стежити не за машинами людей, а за прогресом в країні".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua