• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Журналісти "телеканалів Медведчука" усі разом закрили рота (ФОТО)

Журналісти трьох заборонених телеканалів — ZiK, NewsOne і "112 Україна" — проводять спільну акцію, суть якої полягає у тому, щоб мовчати в прямому ефірі

Журналісти Медведчука замовкли
Журналісти Медведчука замовкли
Реклама на dsnews.ua

Працівники холдингу "Новини", до складу якого входять телеканали, на знак протесту проти позбавлення ліцензії вийшли у прямий ефір з чорними наліпками на ротах, інформує "ДС".

Журналісти Медведчука замовкли
Журналісти Медведчука замовкли

Трансляція "Свобода без слова" відбувається на Youtube-каналах вказаних медіаресурсів. Усі журналісти знаходяться в кадрі мовчки, навіть ведучі, тому зрозуміти, що саме вони хочуть, неможливо.

Журналісти Медведчука замовкли
Журналісти Медведчука замовкли

Зауважимо, що коментарі до прямого ефіру телеканалів, які входять в орбіту проросійського нардепа Віктора Медведчука, відключені. Дізнатися думку глядачів з приводу "мовчазної" акції наразі також неможливо.

До речі, в жовтні 2019 року журналісти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK, вже проводили схожу "акцію солідарності". До них тоді приєднався одіозний нардеп Нестор Шуфрич, який також закрив рота чорною наліпкою.

Шуфрич у 2019 році
Шуфрич у 2019 році

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський своїм указом увів у дію рішення РНБО, яке на 5 років заборонило діяльність телеканалів, повʼязаних з нардепом ОПЗЖ Віктором Медведчуком, – "112 Україна", Newsone та ZIK. Крім телеканалів, під санкції потрапив нардеп Тарас Козак, який є їхнім формальним кінцевим бенефіціаром. З 19 членів Ради національної безпеки і оборони 17 проголосували "за", один утримався, один перебував у відрядженні. Згодом стало відомо, що утримався від голосування голова Верховної Ради Дмитро Разумков. 

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, "телеканали Медведчука-Козака" закриті на підставі секретних даних, отриманих у тому числі з РФ.

    Реклама на dsnews.ua