• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Журналістів Медведчука" не пустили з кляузою до представництва ЄС у Києві

Ведучих "Першого незалежного", пропагандистів Діану Панченко, Ростислава Сухачова і Юлію Колтак не пустили на поріг представництва Європейського союзу в Києві

Реклама на dsnews.ua

Відповідне відео опублікував Telegram-канал PavlovskyNews, передає "ДС".

Журналісти хотіли передати лист президентові Європейської ради Шарлю Мішелю, але охорона перекрила доступ до поштової скриньки представництва без пояснення причини, зазначає канал.

"Це свідчить про те, що європейські цінності — не такі вже й європейські, як ми собі уявляли 7 років тому. Поки немає реакції від європейських інституцій, яка б змусила українську владу змінити рішення про блокування каналу і повернутися обличчям до людей", — заявила пропагандистка Панченко.

Ведучий Ростислав Сухачов, у свою чергу, розповів про плани повернути "Перший незалежний" у супутникове мовлення, оскільки "іншого виходу немає".

Нагадаємо, телеканал "Перший незалежний" розпочав мовлення 26 лютого о 18:00. Його створили журналісти трьох закритих телеканалів Козака-Медведчука. Однак телеканал відключили на супутнику вже через годину після запуску і почали відключати у кабельних мережах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua