• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Знайдіть квартиру своєї мрії у Нью-Йорку разом із BAZAR

Америка приваблює українських мігрантів своєю стабільною економікою, високим рівнем життя, перспективами кар'єрного розвитку та культурною різноманітністю

Реклама на dsnews.ua

Ясно, що пошук житла в новій країні – пріоритетне завдання, проте винайняти квартиру в Нью-Йорку може виявитися не так легко, якщо не знати, як і де шукати.

Платформа BAZAR – ваш незамінний помічник у питаннях оренди житла, пошуку роботи та комфортної адаптації у США.

Що потрібно знати про оренду житла в Америці

Ринок оренди нерухомості Штатів, як та іншої країни, має свої особливості. Тому якщо ви плануєте шукати квартиру в Нью-Йорку, варто детально вивчити його нюанси.

Взаємини між орендарем та орендодавцем регулюються договором. Це головний документ, який визначає обов'язки та права обох сторін, умови та строки здачі в оренду житла, а також регламентує порядок дій у разі порушення умов однієї зі сторін. Також договір містить перелік ситуацій, коли оренда квартири у Нью-Йорку може бути припинена.

Власник житла має повне право відмовити вам в оренді квартири, якщо має сумніви щодо вашої відповідності таким вимогам:

  • Доказ наявності доходів (income proof). Будь-який орендодавець хоче бути впевненим у тому, що наймач житла може регулярно платити. З цієї причини власник вимагає підтвердження з місця роботи із зазначенням рівня доходу. Якщо роботи у вас немає, підійде виписка про поточне положення вашого банківського рахунку.
  • Бездоганна кредитна історія. Власники житла, що здається в оренду, обов'язково перевіряють кредитну історію. Зрозуміло, нових іммігрантів її ще немає, і у великих містах з великим напливом іноземців до цього ставляться розуміє.
  • Чиста орендна історія. Перш ніж здати в оренду житло в Нью-Йорку, орендодавець неодмінно поцікавиться у вас попередніми випадками прострочення платежів або фактів виселення через порушення договірних умов.

Як BAZAR.club допомагає іммігрантам знайти житло в Америці?

BAZAR – унікальна онлайн-платформа, яка допомагає українцям знайти роботу та винайняти квартиру в Нью-Йорку дешево. На сайті є велика база оголошень про здачу житла в оренду на будь-який смак і гаманець — від кімнат різного планування і до розкішних апартаментів.

Чим же така особлива дошка оголошень BAZAR?

  • Зручний пошук. Проста навігація та інструменти сортування за містами та категоріями дозволяють швидко знайти необхідний вид житла.
  • Інформаційна підтримка. Платформа пропонує корисні матеріали та гайди, щоб ви могли краще підготуватися до зустрічі з орендодавцем.
  • Зручність мобільних користувачів. Адаптований інтерфейс програми дозволить вам відшукати вигідні пропозиції та швидше зняти кімнату в Нью-Йорку.

Окрім цього, сервіс публікує цінні рекомендації від користувачів, які вже подолали шлях імміграції до Америки. Підказки та поради не будуть зайвими, особливо якщо ви не знаєте, з чого почати пошуки.

    Реклама на dsnews.ua