• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

ЗНО з КСВ. Лідери рейтингу журналу "Власть денег" розкажуть про кращі програми корпоративної соціальної відповідальності

Топ-25 кращих програм корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) — один із найпопулярніших щорічних рейтингів журналу "Власть денег"

Реклама на dsnews.ua

КСВ — незмінний атрибут сучасного бізнесу, і багато компаній із задоволенням діляться своїм досвідом у цьому напрямку. Видавнича група «Картель» у цьому році пропонує компаніям розповісти про свої напрацювання і здобутки в аспекті КСВ не тільки на сторінках журналу, а й на івенті топ-25 кращих програм КСВ «ЗНО з КСВ»

Захід пройде 1 липня в форматі живого ток-шоу, побачити яке можна буде в прямому ефірі на сторінці.

У рамках ток-шоу «ЗНО з КСВ» представники компаній виступлять з доповідями про конкретну програму КСВ тривалістю 4–5 хв., після чого їм належить захист проєкту — протягом 8-10 хв. вони будуть відповідати на питання журі та гостей івенту. Кожен учасник, який успішно захиститься, отримає «залік» у вигляді диплома від журналу «Власть денег».

Крім того, за підсумками розгляду всіх презентацій члени журі вручать власні нагороди тим компаніям, чиї програми КСВ вони вважатимуть найефективнішими або оригінальними. До складу журі увійдуть представники редакції журналу «Власть денег», лідери громадської думки, представники виконавчої та законодавчої влади в сфері соціальної політики, представники міжнародних благодійних фондів.

Крім членів журі презентації, оцінять також глядачі — як в залі, так і ті, хто буде спостерігати за івентом on-line. Після підрахунку голосів, відданих глядачами, компанія, яка набрала найбільшу кількість балів на ЗНО від «Власти денег», отримає диплом «Переможець незалежного оцінювання».

    Реклама на dsnews.ua