• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Звіробій — Зеленському: "*бало його кінчене в с*аку засуну"

Колишня кандидатка у нардепи від "Європейської солідарності", волонтерка Маруся Звіробій озвучила погрози на адресу президента Володимира Зеленського

Маруся Звіробій
Маруся Звіробій
Реклама на dsnews.ua

Відповідний допис вона написала у Telegram, передає "ДС".

У нас два роки обшуки, допити, суди з потерпілим верховним наркоманом. І все через це відео. Стаття про загрозу конституційному строю через відео. Пророче. Кожне слово збулось. На позиціях, де чмо відвело війська, тепер ворожа армія, за звітом штабу ООС. І повернутись туди тепер чомусь не виходить. Це коштуватиме ще життів наших бійців", — заявила Звіробій.

За її словами, Зеленський жодного разу не прийшов до суду.

"Тому що с*ить. А як він перед моїми з Софією (Фединою, — "ДС".) очима з'явиться? Це буде бійка, я ж йому *бало його кінчене в його с*аку засуну. Переглянула відео ще раз. Повторюю!!! Мавпо, ти не безсмертна!" — Написала жінка.

Нагадаємо, 26 жовтня 2019 року Звіробій та нардеп Софія Федіна опублікували у Facebook спільне відео. У ролику жінки критикували з використанням ненормативної лексики візит президента Зеленського до Золотого Луганської області та його зустріч із добровольцями". "Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хтось там тебе підірве", — говорила на відео Звіробій, звертаючись до Зеленського.

"Там випадково може вибухнути граната, там бувають обстріли", — продовжила її слова Софія Федіна.

На суді Звіробій запевнила, що не погрожувала Зеленському, а давала поради для виживання на фронті.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua