• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Боротьба з пандемією і допомога онкоцентру. Як вибирає пріоритети корпорація АТБ

Цього року АТБ святкує відразу кілька стратегічних перемог у сфері бізнесу. А на соціальні проєкти корпорація витрачає десятки мільйонів гривень

пакет АТБ
Реклама на dsnews.ua

Загальна кількість постійних клієнтів найбільшої української роздрібної мережі перевищила 4 млн осіб, кількість супермаркетів у 318 населених пунктах усіх 24 областей країни досягла 1230, а кількість співробітників перевищила 70 тис. Отримав велику популярність серед населення і показав солідний фінансовий результат перший продуктовий інтернет-магазин повного циклу. Випущений безпрецедентний для вітчизняного рітейлу банківський продукт — власна платіжна карта АТБ. Також реалізований проєкт по швидкій кур'єрській доставці продуктів і впроваджені інноваційні діджитал-сервіси.

Компанію, основним завданням якої є безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими продуктами і якісними товарами першої необхідності за максимально доступною ціною, можна вважати прикладом стійкого, соціально орієнтованого бізнесу. АТБ входить в топ найбільших платників податків галузі. З розширенням бізнесу стрімко зростає і сума сплачених податків і зборів. Ці гроші згодом йдуть на розвиток інфраструктури, реформи, охорону здоров'я. За підсумками 2020 р. АТБ перерахувала до бюджетів різних рівнів 15,8 млрд грн, що на 26% перевищує показники минулого року.

При цьому корпорація АТБ реалізує і проєкти КСВ, і принципи вибору напрямків у цій діяльності — вкрай прості: підтримку отримують ті, хто цього дійсно потребує, — найбільш незахищені та вразливі верстви суспільства.

Серед масштабних благодійних програм корпорації — «Дерево життя», «БлагоДий», «Цукерка добра», «Мене це стосується. А тебе?" Всеукраїнський благодійний фонд АТБ збирає десятки мільйонів гривень, на які для обласних дитячих клінічних лікарень закуповується сучасне медичне обладнання.

АТБ на постійній основі надає допомогу постраждалим від стихійних лих, пенсіонерам, інвалідам, сім'ям загиблих на Донбасі українських воїнів, вимушеним переселенцям і багатодітним сім'ям. Навесні АТБ традиційно виступила головним спонсором великодніх подарунків дітям з сірої зони (було зібрано і передано 3 тис. пасок). Також корпорація допомагає з ремонтом і відновленням навчальних закладів даного регіону. Новолуганська загальноосвітня школа отримала від АТБ для першокласників новеньку сучасну дошку, була укомплектована спальня для групи продовженого дня.

Спільно з Благодійним фондом «Таблетки» був реалізований проєкт «Мене це стосується. А теобе?" зі збору коштів на підтримку онкохворих дітей країни. Вдалося зібрати понад 10,5 млн грн, які спрямовані на медикаменти та закупівлю новітнього медобладнання для десяти онкологічних центрів країни. Ця акція стала безпрецедентною за масштабами, зібраної суми, залученню зірок шоу-бізнесу, а також соціальної значущості.

Системно бере участь АТБ і в рішенні одного з найбільш актуальних на сьогодні питань — боротьбі з пандемією коронавірусу. За рік на ці цілі було виділено понад 110 млн грн. Для обласних лікарень країни закуплені 12 французьких діагностичних систем, новітні кисневі концентратори Promedica OX-10 (входять у перелік МОЗ як обладнання, що необхідне для допомоги пацієнтам з важким перебігом хвороби) і багато іншого.

Реклама на dsnews.ua

При цьому АТБ має репутацію надійного і стабільного роботодавця. Основним ресурсом у компанії вважають саме своїх співробітників. Дослідження великого міжнародного кадрового порталу підтвердило лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі.

    Реклама на dsnews.ua