• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Дмитро Шпаков: Головні цінності залишаються незмінними навіть під час пандемії

СЕО AB InBev Efes про те, що головною силою компанії є люди і тому першочерговим завданням у ці непрості часи було створити безпечні умови праці і підтримати всіх співробітників

Дмитро Шпаков
Дмитро Шпаков
Реклама на dsnews.ua

— Які КСВ-проєкти реалізувала AB InBev Efes Україна цього року?

— AB InBev Efes — глобальна компанія з глобальними зобов'язаннями перед споживачами і суспільством загалом. Тому КСВ-проєкти, як і раніше, залишаються важливим елементом нашої діяльності. Ми продовжуємо шукати локальні рішення для глобальних екологічних і соціальних проблем відповідно до Цілей сталого розвитку ООН до 2025 року.

Наша мета — своїми діями допомогти зберегти екосистему планети для наступних поколінь. Тому ми переробляємо виробничі відходи на 99%, зменшили витрати води для варіння пива, перевели всі ПЕТ-лінії наших заводів на преформу зі стандартом горловини РСО 1881. Це дозволило скоротити кількість використовуваного пластику на більш ніж 160 т тільки за 2020 рік!

Ми також продовжуємо реалізовувати проєкти, спрямовані на популяризацію відповідального споживання алкоголю і заборону продажу алкоголю неповнолітнім. Для цього ми щорічно проводимо навчальні тренінги з персоналом, торговими представниками та продавцями. Компанія активно розвиває і свій проєкт «Випив? За кермо не сідай!». Однією з його складових є освітня ініціатива «Випробуй в безпеці», що реалізується спільно з департаментом патрульної поліції і Всеукраїнським об'єднанням автошкіл.

Під час карантину компанія здійснила ряд ініціатив щодо підтримки локальних спільнот в боротьбі з коронавірусом. Ми зробили і відправили дезінфектори в наші домашні регіони — Чернігівську, Харківську і Миколаївську області, закупили чотири апарати ШВЛ, захисні костюми і маски. Вперше в Україні ми запустили програму з наливу гуманітарної питної води, 10 400 упаковок води були розподілені по освітніх установах в східних областях країни. Підтримка регіонів продовжуватиме залишатися нашим пріоритетом і в майбутньому, адже тільки в сильних спільнотах можливе зростання і розвиток компанії.

— Карантин вплинув негативно, але ж життя не зупинилося. Як компанія переживає епідемію?

— Головною силою компанії є наші люди. Тому першочерговим завданням у ці непрості часи було створити безпечні умови праці і підтримати всіх співробітників. AB InBev Efes Україна розширила програми добровільного медичного страхування і страхування життя.

Реклама на dsnews.ua

Під час карантину ми оптимізували наші бізнес-процеси, перевівши їх в онлайн-формат. Нашою метою було повністю зберегти функціональність компанії в режимі digital. Зокрема, ми запустили цифрову B2B-платформу для команд продажів, впровадили нові інструменти для команди фінансів, а також діджиталізували внутрішні інструменти.

Також ми продовжуємо відслідковувати зміну поведінки споживачів. Тільки відповідаючи інтересам споживачів, можна забезпечити стабільне зростання бізнесу. Тому компанія розширює і зміцнює свою продуктову лінійку, модернізує виробництво.

— Які зміни у сфері HR відбулися у вашій компанії цього року?

— Пандемія кинула нові виклики HR-політиці. Щоб на удальонці наші співробітники не відчували себе ізольованими від команди, навчальні програми були переведені в онлайн-формат, розроблені тренінги щодо роботи з дому, а запущені wellbeing-ініціативи допомагають співробітникам зберігати на дистанційній роботі фізичну форму, позитивний настрій і вибудовувати баланс між роботою та особистим життям. Таким чином, ми зуміли підвищити залученість співробітників і зберегти продуктивність роботи в наш непростий час.

    Реклама на dsnews.ua