• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Ефект Фоксі. Як персонаж лисиці створює навколо себе бренд-спільноту

Наталія Ставраті
Наталія Ставраті
Реклама на dsnews.ua

Час для експериментів

За останні два роки бренд суттєво оновився, і, зокрема, зміни торкнулися рекламних комунікацій. Важливу роль в цьому зіграв, не побоюся цього виразу, кумир молоді і не тільки — "няшна" лисичка Фоксі, наш бренд-персонаж. У багатьох вона асоціюється з чимось свіжим і неординарним, привертаючи до себе увагу далеко за межами наших магазинів — в онлайні, на ТБ, діджитал-екранах, машинах служби доставки, в торгових центрах і ін.

А спочатку ж це була тільки мила мордочка, без тулуба, і в такому образі вона жила майже рік. Влітку 2020-го у Фоксі нарешті зʼявилося витончене тільце, в якому вона постала в ролику "Повний Ціногриз". Запуск повноцінного 3D-образу відкрив нам неймовірні можливості для втілення найсміливіших ідей і експериментів із залученням Фоксі.

Особливо оригінально ми це змогли реалізувати під час промо на Чорну пʼятницю. Тоді лисичка перетворилася в перевертня. А ось здивувати багатогранністю вдалося до свята весни, на 8 Березня.

5-в-1, або Безліч гаджетів для твоїх "луків"

У рекламній кампанії до Міжнародного жіночого дня ми експериментували з образами Фоксі. Для цього вперше було створено і намальовано цілих пʼять "луків", які наша лисиця втілила в собі одночасно. І це було зроблено неспроста. Адже Фоксі — дівчинка, і їй, безумовно, притаманний мікс таких образів, як вишукана леді, амбітна тінейджер, бізнес-вумен, фітоняшка, відмінна домогосподарка і ще-ще-ще.

Реклама на dsnews.ua

Таким чином ми показали, що жінки — дуже багатогранні і мають суперздатності — бути завжди різними. А щоб нові ролі давалися легше і приємніше, Фокстрот завжди радий допомогти з потрібними гаджетами.

Аудиторія оцінила і наш креатив (досить почитати коментарі під роликом, розміщеним на нашому офіційному YouTube-каналі), і зрозумілий посил. У порівнянні з двома тижнями, попередніми запуску промо, загальна кількість чеків зросла на 21%. Акційні ж товари показали приріст в 1,5 рази — на 85%. Наприклад, продажі смартфонів з лінійки хедлайнерів виросли на 57%, бездротових гарнітур — на 402%, а наборів посуду — на 795%.

Хто стоїть за кадром

Сьогодні Фоксі — найпомітніший і емоційний елемент трансформації бренду Фокстрот, що створює навколо себе потужне бренд-комʼюніті. Після кожного виходу нового ролика публіка залишає тони коментарів у соцмережах, просить повнометражку і генерує свій контент. Саме такий зворотний звʼязок служить для тих, хто стоїть за кадром, певним маячком, наскільки рекламна кампанія "зайшла". Ну і стимулює ще більше творити і дивувати.

Над генерацією і втіленням найсміливіших ідей трудиться інхаус-команда маркетингу Фокстрот і управління e-commerce. По частині креативів нас супроводжує агентство Havas Ukraine, а втілюють їх в життя хлопці з Moonhauzen Animation Studio і web-студії Wizard. Все це наш найцінніший актив, з яким кожна рекламна кампанія Фокстрот стає помітною, впізнаваною і такою, що запамʼятовується надовго.

-----------

Текст: маркетинг-директор Фокстрот Наталія Ставраті

    Реклама на dsnews.ua