• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Єлизавета Коробченко: Аvon активно розвиває напрямок електронної комерції і можливість купувати онлайн

Гендиректор Avon Україна і Грузія про проєкти з підтримки жінок, екологічний підхід до виробництва і формати продажів

Єлизавета Коробченко
Єлизавета Коробченко
Реклама на dsnews.ua

- Avon провів дослідження* переваг і прагнень українок, в рамках якого було опитано 1000 жінок від 18 до 65 років. Отже, яка вона — українська жінка?

- Наше дослідження показало, що щасливими українок роблять здорові рідні (58%), спілкування з дітьми (38%) і коханий чоловік (38%). Серед важливих факторів також відпочинок і подорожі (35%) і матеріальне благополуччя (32%).

При цьому проблеми в сім'ї — головний фактор нещастя жінок. Також українки нещасні через погане здоров'я і матеріальні труднощі. Молоді жінки 18-34 років зізнаються, що нещасливі через те, що поки не досягли цілей, не реалізували мрії.

Тільки 15% українок нічого б не змінювали в житті. Кожна третя хоче присвячувати більше часу здоров'ю, кожна п'ята — сім'ї. Вже з 25 років українки мріють про хороше самопочуття (65%). Жінки хочуть подорожувати, кожна третя мріє про своє житло, кожна п'ята — почати свій бізнес.

Кожна п'ята жінка перебуває у стресовому стані кожен день, головними його джерелами є сім'я (52%) і робота (51%). З родиною пов'язані і страхи українок: 60% бояться втратити рідних, 52% — що близькі захворіють. Кожна третя жінка боїться злиднів і невизначеності. Кожна четверта українка до 35 років боїться не реалізувати себе.

- Розкажіть про проєкти Avon, які покликані підтримувати жінок. Якими були їх результати?

- В рамках Місії проти раку молочної залози компанія зібрала понад 19 млн грн, закупила 19 одиниць мамографічного обладнання для 11 онкоцентрів. Avon організовує освітні програми, щоб українки могли більше дізнатися про своє здоров'я.

Реклама на dsnews.ua

Крім того, традиційно в жовтні в рамках Wizz Air Kyiv City Marathon проходять наші благодійні забіги Avon Pink Run. 50% від вартості реєстрації на забіг йде на покупку цифрових мамографів. Цього року через пандемію коронавіруса компанія перейшла на новий формат і провела онлайн-марафон Avon Pink Hour.

Ще одна благодійна програма — «Місія проти насильства над жінками». У 2019 році компанія передала в розпорядження UNFPA благодійну допомогу — 77 тис. одиниць одягу, взуття та аксесуарів на суму понад 10 млн грн, які пізніше були направлені в притулки для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

- Компанія пропагує екологічний підхід до виробництва. Які проєкти впроваджуються в цій сфері?

- Більше 30 років тому ми відмовилися від дослідів над тваринами в процесі виготовлення косметики. Avon воліє альтернативні способи тестування: комп'ютерне моделювання, лабораторні дослідження на клітинному рівні, клінічні випробування на добровольцях.

Крім того, за останні 15 років компанія на 53% зменшила викиди вуглекислого газу і на 51% скоротила використання води на виробництві. Половину використовуваної енергії ми отримуємо з поновлюваних джерел.

93% відходів нашого виробництва переробляються, а коробки, в яких ми доставляємо замовлення, виготовлені з вторсировини.

- Компанія пропонує купувати продукцію не тільки через представників, а й онлайн. Що працює краще — прямі продажі або онлайн-шопінг?

- Безумовно, онлайн-напрямок є для нас важливим, цей формат уже міцно увійшов в життя сучасних людей. Ми активно просуваємо сайт my.avon.ua і розвиваємо електронну версію каталогу з можливістю купувати онлайн. Однак вирішальну роль в нашому бізнесі грають відносини. Тому основу Avon складають класичні продажі.

    Реклама на dsnews.ua