• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Єлизавета Коробченко: корпорація — це завжди марафон, важливо кожен день починати готовим рухатися далі

Генеральний директор Avon в Україні і Грузії про подолання труднощів, які приніс карантин, важливості місії компанії і якості, які необхідні генеральному директору, щоб вести за собою людей

Єлизавета Коробченко
Єлизавета Коробченко
Реклама на dsnews.ua

- Минулий рік був складним для бізнесу. Які труднощі довелося подолати компанії?

- Минулий рік був складним для бізнесів — ніхто не усвідомлював, як пандемія змінить реальність. Нам пощастило швидко дигіталізувати роботу всередині компанії, тому що ми і до цього були просунуті дигітально.

Чому нам довелося вчитися, так це передавати емоції на відстані. У нашому бізнесі визнання команди грає велику роль і потрібно було зрозуміти, як оцінювати і визнавати заслуги людей в новій реальності. Нам це вдалося, наші онлайн-заходи збирають тисячі людей. Інакше і бути не могло — за нами підтримка найбільшої жіночої спільноти.

При цьому пандемія негативно вплинула на багатьох людей, для яких ми працюємо. В Україні в рази зросла кількість актів домашнього насильства і звернень в поліцію через них.

- Як ви адаптували КСВ-ініціативи під проблеми, з якими зіткнулися жінки?

- Під час пандемії ми не припинили працювати ні над Місією по боротьбі з раком молочної залози, ні над Місією щодо подолання домашнього насильства. Рішення зберегти обидва напрямки було правильним. У зв'язку з тим, що проблема домашнього насильства стала більш гострою, ми активізувалися в цьому напрямку. З Фондом народонаселення ООН ми працюємо над відкриттям притулку, куди жінки можуть прийти, коли їм потрібно піти від кривдника. Брак таких місць — одна зі складностей в боротьбі з домашнім насильством.

- Ви працюєте в Avon c 2002 р. За час вашої роботи в компанії у вас було чимало перемог. Які досягнення ви вважаєте головними і які цілі ставите?

Реклама на dsnews.ua

- Вже не один рік Avon є б'юті-брендом №1 в Україні та Грузії, тобто в порівнянні з іншими косметичними брендами жінки вибирають нас частіше.

У 2020 році ми провели Всеукраїнське дослідження жінок, завдяки якому дізналися, про що мріють і чого прагнуть українки. Дані дослідження стали відправною точкою для ребрендингу і комунікаційної кампанії #watchmenow #осьщояможу. Ми хочемо зробити життя українок краще, створюючи для них можливості для реалізації, приносячи красу в їх життя, захищаючи їх здоров'я і безпеку. Для мене це важлива річ, одна з тих, яка утримує мене в цій компанії протягом багатьох років.

- Якими якостями повинен володіти генеральний директор, щоб компанія могла насамперед розвиватися?

- Ці якості визначаються часом, в який ми працюємо. В останні 1,5 року стало важливо бути небайдужим, бачити, що відбувається в світі, вміти мотивувати команду, залучати до загальної ідеї.

Корпорація — це завжди марафон, тут масштабні цілі, досягнення яких вимагає часу. Тому потрібен внутрішній запал, щоб кожен день починався з посмішки і готовності рухатися далі.

- У сьогоднішньому світі всі говорять про work-life balance. Як ви думаєте, можливо утримати баланс між сім'єю і роботою?

- В Avon простіше знайти і зберегти баланс між роботою та особистим життям. За даними дослідження, для 67% жінок для збереження балансу між роботою та особистим життям важлива часткова зайнятість. Ми в Avon створюємо таку можливість — мої колеги встигають і в родині реалізуватися, і бути успішними бізнес-леді.

Якщо говорити про мене — в певний момент я прийняла рішення відмовитися від гонки за ідеалом. Намагаюся максимально присвячувати себе тому, у що вірю. Коли проводжу час з сім'єю, віддаюся цьому повністю, намагаюся наповнити ці моменти змістом. Коли працюю, особливо з дому, то сім'я знає, що мені важливо зосередитися.

    Реклама на dsnews.ua