• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Інновації та екологія. Як побудувати власну СЕС з Укргазбанком

У період різкого зростання цін на електроенергію забезпечити бізнесу енергонезалежність допоможе лізинг обладнання для сонячних електростанцій

Реклама на dsnews.ua

Кредо Укргазбанку — допомагати українському бізнесу переходити на екологічно чисту електроенергію, щоб робити його eco-friendly для навколишнього середовища. Саме тому він першим з українських банків реалізував унікальний продукт "ЕКО-лізинг", що передбачає для підприємців лізинг обладнання сонячних електростанцій для власного споживання.

Кожен підприємець отримує вигідні умови, консультаційну підтримку енергетиків технічного офісу Укргазбанку, широкий вибір надійних підрядників та найголовніше — власну енергонезалежність. Зараз це особливо актуально з огляду на проблему боргів перед "зеленою" енергетикою та зростання цін на електроенергію для бізнесу.

Продукт цікавий тим, що йому не потрібне додаткове забезпечення і немає нотаріальних витрат. При цьому клієнт отримує економію на електроенергії вже з першого року експлуатації, а термін окупності такої СЕС — до п'яти років. Ця програма є потужним початковим імпульсом для життя альтернативної енергетики після закінчення терміну дії "зеленого" тарифу.

Однак це не єдиний інноваційний проєкт Укргазбанку: у листопаді минулого року спільно з Європейським інвестиційним банком він профінансував 25 млн євро на будівництво Unit.City — багатофункціонального комплексу з житлових будинків, офісів, навчальних приміщень, кафе та ресторанів, спортивних залів, паркінгів.

Unit.City — це ціла IT-екосистема: тут і приватний навчальний IT-центр, і багатофункціональні адаптивні офіси для інноваторів (Google, Microsoft, FB, Twitter), і цифрові виробничі лабораторії для фармацевтів та 3D-модельників, і простір для семінарів, заходів. Такі проєкти є прикладом того, що в Україні для IT-фахівців теж є класні умови роботи і їх зовсім не потрібно шукати за кордоном. Саме тому банк видав дві гарантії ЄІБ для реалізації цього інноваційного проєкту. А ЄІБ, у свою чергу, під гарантії Укргазбанку видав кредит Unit.City.

Ще один інноваційний продукт Укргазбанку — він проапгрейдив свій мобільний додаток і запустив у ньому нову послугу заощаджень коштів "ЕКО-гаманець". Це скарбничка, до якої з вибраних карток автоматично надходять відрахування у розмірах, встановлених клієнтом. Також її можна самостійно поповнювати вільними коштами. На залишок нараховуються відсотки — 5% річних. Накопичена сума доступна для виведення на будь-яку картку в додатку 24/7. Безумовно, банк подбав про безпеку "ЕКО-гаманця" — він максимально захищений від шахраїв.

Крім того, Укргазбанк спільно з ЄБРР запустив нову програму, яку ЄС розробив для підтримки стійких інвестицій у технології з метою підвищення конкурентоспроможності МСБ на місцевому та регіональному рівнях. Ідеться про можливість не просто оформити в Укргазбанку кредит під вигідні 11,9% річних, а й після закінчення проєкту отримати кешбек — до 15% від суми кредиту.

Реклама на dsnews.ua

Ця програма доступна для малого або середнього підприємця, в штаті якого до 250 найманих співробітників, а річний оборот — до 50 млн євро. Кошти видаються у формі кредиту або лізингу в сумі до 3 млн євро (у національній валюті) терміном до п'яти років під 11,9% річних. Програма передбачає фінансування проєктів відновлюваної енергетики та транспорту, а також сільськогосподарського та будівельного, промислового та медичного обладнання тощо.

    Реклама на dsnews.ua