• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Інновації та відповідальність. Як зберегти екосистему для майбутніх поколінь

Для компанії AB InBev Efes Україна зниження негативного впливу на навколишнє середовище при виробництві продукції є пріоритетним

AB InBev Efes Україна використовує продукцію місцевих фермерів, підтримуючи тим самим сільськогосподарський бізнес і зменшуючи вуглецевий слід
AB InBev Efes Україна використовує продукцію місцевих фермерів, підтримуючи тим самим сільськогосподарський бізнес і зменшуючи вуглецевий слід
Реклама на dsnews.ua

Принципи сталого розвитку покликані зберегти навколишнє середовище і природні ресурси для майбутніх поколінь. Вагому роль також відіграють різні напрямки, але в залежності від діяльності компанії вибираються певні вектори.

Чітке розуміння специфіки бізнесу, збереження його прибутковості і розширення масштабів дозволить компанії визначити свою власну територію «стійкості» і, виходячи з неї, формувати довгострокову ділову репутацію і лояльність споживачів.

Міжнародна компанія з глобальними зобов'язаннями AB InBev Efes Україна реалізує проєкти на локальному рівні з урахуванням світових екологічних і соціальних завдань відповідно до Цілей сталого розвитку ООН до 2025 р. Компанія прагне бути найкращою для споживачів, партнерів, співробітників і стейкхолдерів в напрямку сталого розвитку.

Розуміючи важливість екологічної порядку, AB InBev Efes Україна впроваджує власні ініціативи і нагадує споживачам про необхідність відповідального ставлення до навколишнього середовища. Мета компанії — зберегти екосистему планети для майбутніх поколінь.

Всі заводи компанії оцінюються спеціальною програмою оптимізації VPO, за допомогою якої компанія змогла вбудувати екологічні стимули в виробничий процес. Таким чином, кожне підприємство аналізується на ефективність з урахуванням дотримання всіх нормативних вимог і екологічних цілей.

За підсумками аналізу виробництва і логістики AB InBev Efes Україна збільшила частку залізничної доставки, підвищила середню вагу завантаження вантажівки і зробила свій парк навантажувачів на 25% електричним замість використання газових.

Компанія на місцях використовує інгредієнти виробництва локальних фермерів, підтримуючи тим самим сільськогосподарський бізнес. Таким чином AB InBev Efes Україна вносить свій вклад в локальну економіку і зменшує вуглецевий слід.

Реклама на dsnews.ua

При цьому головними пріоритетами компанії на сьогоднішній день є скорочення відходів і їх повторне використання. AB InBev Efes Україна пишається інноваційним проєктом по виробництву екологічної упаковки для бренду Corona Extra з ячмінної соломи. Подібні проєкти дозволяють досягти переробки власних виробничих відходів на рівні 99%. Причому це стосується як органіки, так і відходів упаковки.

У 2020 році компанія завершила перехід всіх ПЕТ-ліній на нову легку преформу, що дозволило скоротити кількість пластику на більш ніж 160 т на рік.

Але компанія не зупиняється на досягнутому. На поточний момент AB InBev Efes Україна поставила перед собою ряд цілей до 2025 р. Серед них: розширення доступу до сучасних технологій і рішень для тисяч фермерів на локальному рівні, дбайливе використання води та забезпечення якісною питною водою регіонів з її дефіцитом, реалізація партнерських проєктів з постачальниками з метою збільшення частки оборотної тари і використання упаковки з переважно перероблених матеріалів, нарощування споживання електроенергії з відновлювальних джерел для 100%-го переходу на ВДЕ 2025 р.

    Реклама на dsnews.ua