• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Інновації платежів: проблему вирішує «Смарт каса»

Як привнести інновації в таку древню сферу людської діяльності, як роздрібна торгівля? По-перше, оцифрувати її. А по-друге — зробити максимально сумісною з платіжними пристроями

Реклама на dsnews.ua

Новинкою ринку в 2020 р. комплексним рішенням для малого та середнього бізнесу став мобільний платіжний термінал 3-в-1 «Смарт каса». Це компактний пристрій, який виявився ще й дуже «розумним»: він приймає всі види платежів: NFC, ApplePay, GooglePay, магнітну стрічку, чіп, а також працює з платіжними системами: Mastercard, Visa, «Простір», American Express.

Однак, безумовно, на першому місці тут — функціонал касового апарату. У невеликому, здавалося б, пристрої закладена можливість управління каталогами (створення каталогів товарів, призначення категорії, налаштування автоматичного розподілу оплати на різні підприємства), функціонал мульти-мерчанта (налаштування бізнесу під конкретні потреби, додавання підприємств і торговельних точок, управління правами доступу для персоналу ), повне обслуговування процесу продажу (додавання товарів в чек і знижки в момент продажу, вибір готівкового, безготівкового або комбінованого способів оплати) і повернення грошей (швидке повернення по QR-коду чека, звірка суми повернення і суми покупки, можливість часткового повернення за чеком ), функціонал відкладеного чека (можливість в будь-який момент повернутися до операції для завершення продажу), функціонал Е-чека (формування електронних чеків з можливістю відображення QR на дисплеї, друку або відправки по e-mail, архів електронних чеків в онлайн-кабінеті), сканер штрих-кодів (швидке додавання або продаж товарів по штрих-коду), интеграція по API (можливість інтеграції з API/SDK c 1С і іншими програмами для обліку та автоматизації бізнесу), програмний РРО (зручна звітність в ДФС, архів фіскальних чеків, автоматичне формування чеків і звітів за обраним ФОПом).

«Смарт каса» легко інтегрується з IT-системою підприємства. Створюється онлайн-кабінет, доступний з ПК і смартфонів, з функціоналом управління торговими точками, контролю персоналу, імпорту та експорту номенклатури товарів, формування звітів, збору аналітики. А те, що пристрій працює під управлінням мобільної ОС Android, дозволяє в подальшому практично безмежно розширювати і оновлювати його функціонал.

Нарешті, з ним просто зручно працювати. Великий кольоровий сенсорний дисплей з можливістю відображення рекламного відео, автономність 72 години, яку забезпечує літієвий акумулятор на 6000 mAh, сканер кодів (відображення і сканування QR і BAR кодів прискорює роботу касира і автоматизує процес продажу), простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, підтримка зв'язку 3G, 4G-LTE, LAN, Wi-Fi, синхронізація з онлайн-кабінетом через хмару.

В результаті отримуємо інноваційний фіскальний апарат, готовий до фіскалізації з моменту вступу в дію закону №1053-1. Такий, який буде зручно і приємно використовувати в кіосках, невеликих магазинах, міні- і супермаркетах, бакалійних крамницях та інших продуктових торгових точках. Так само як і в торгівлі товарами (магазини одягу, взуття, спортивних товарів, побутової техніки, електронних пристроїв, косметичних засобів, побутової хімії, канцелярії, інструментів, матеріалів та інша роздрібна торгівля), послугами (організація заходів, фото-/відеопослуги, клінінгові та будівельні роботи, зоопослуги, б'юті-індустрія, спортивні клуби, медичні центри, туристичні агентства та інші установи сфери послуг), а також в кафе, точках фаст-фуду, кондитерських, барах, ресторанах, фудкортах і т. п. Нарешті, «Смарт касу» оцінять кур'єри, таксисти, водії громадського транспорту.

Саме таким, мабуть, і повинен бути сучасний і універсальний інструмент для бізнесу.

    Реклама на dsnews.ua