• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Максим Параска: Наша маркетингова стратегія потрапила в десятку

Комерційний директор Moneyveo про те, на чому побудована маркетингова стратегія компанії, що змінилося з введенням карантину і в чому фішка нового ролика компанії

Максим Параска
Максим Параска
Реклама на dsnews.ua

– Який основний посил маркетингової кампанії Moneyveo?

– Стратегія маркетингової кампанії — говорити клієнту про його можливості. Цим посилом ми чітко потрапили в інсайт споживача — "Будь-які фінансові питання я вирішую легко, взявши гроші в Moneyveo. І що б не трапилося, я завжди — Красава!". Таким чином, ми запустили не лише рекламу, а цілу історію, яка перетворилася на справжній тривалий мем як в офлайні, так і в мережі. До концепції "Красава" прийшли тільки на п'ятий рік існування компанії. Раніше 45% тих, хто бачив нашу рекламу, могли сказати, що це Moneyveo. Тепер впізнаваність зросла — 70% людей можуть правильно назвати наш бренд. І при цьому знання бренду зросло з 22 до 60%. Ми потрапили в десятку, бо цілеспрямовано працювали на результат.

– Як ви формували маркетингову команду?

– Головне в бізнесі — це люди, тому ми знаходимо кращих Врасав. Є чотири критерії, на які я звертаю увагу на фінальному інтерв'ю з кандидатами. Перший — самомотивація. Саме вона дозволяє людині досягати більшого. У зовнішню стимуляцію я слабо вірю, вона короткострокова. Крім того, людина повинна бути адекватною, амбітною і працездатною. Саме така наша команда. На підтвердження: минулого року креативну кампанію "Тарас і Сава" нагородили сріблом на премії Effie Awards Ukraine 2019. Нагороду присудили в категорії "Банківські, фінансові та страхові послуги". Також Moneyveo отримала приз як найкраща маркетингова команда 2019 року в цій же категорії. Ми обійшли Mastercard, ПУМБ та інші великі компанії.

– Чи вплинув карантин на бізнес? Що змінилося в компанії за цей час?

– Завдяки продуманій стратегії комунікації бренду Moneyveo була готова до цієї кризи. Проте ми переглянули і оптимізували свої витрати, частіше стали звірятися з сигналами ринку і коректувати підходи. У будь-який момент можемо розігнатися від 0 до 100 або пригальмувати, якщо умови змінилися.

Ми прибрали рекламу з телебачення, завдяки чому стало очевидно: люди про нас добре знають і навіть частіше шукають в пошуковику слово Moneyveo, ніж фразу "онлайн-кредити". Наш бренд популярніший за інші в ніші онлайн-кредитування.

Реклама на dsnews.ua

Під час карантину ми стали ще більше піклуватися про клієнтів: скасували нарахування пені та штрафів за простроченими кредитами, стали проводити регулярні акції, щоб знизити борговий тиск на позичальників, і дали знижки на пролонгацію кредитів.

Також ми продовжуємо вести соціально значущі проєкти. Підтримуємо будівництво центру для онкохворих дітей "Дача" і разом з благодійним фондом закупили апарати штучної вентиляції легенів, придбали засоби захисту для медиків Борисполя та Вінниці.

– У Moneyveo вийшов новий ролик. У чому його секрет?

– Ми продовжили історію з Красавою, якого зіграв український контент-мейкер. Ми записали не просто рекламу, а зняли крутий відеокліп, в якому розповіли про наш сервіс. Головний герой кліпу в речитативі дає однозначну відповідь, що робити, коли потрібні гроші, — "логін в Moneyveo". А також закликає насолоджуватися життям і здійснювати свої мрії.

– Які цілі ви ставите на майбутнє?

– Однозначно ми плануємо дивувати і радувати своїх споживачів крутими рекламними кампаніями і новими продуктами. Ми хочемо виходити на нові ринки як в Україні, так і за кордоном.

    Реклама на dsnews.ua