• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Місце мрії. Яким сусідством може похвалитися ЖК Krauss Gallery

Купуючи квартиру в старому будинку, нехай навіть у центрі столиці, власники отримують у навантаження і всі його проблеми. Як цього уникнути? Придбати комфортне житло в новобудові

ЖК Krauss Gallery
ЖК Krauss Gallery
Реклама на dsnews.ua

Мабуть, кожен, хто хоч раз прогулювався по центру Києва, замислювався: а як же тоді жити в цьому місці? У самому серці великої європейської столиці, де максимально сконцентроване ділове, культурне, розважальне і торгове життя. Це чи не втілена мрія будь-якого українця?

З іншого боку, більшість з тих, хто вирішив її реалізувати, швидко стикалися з суворою реальністю: відсутність місць для паркування, застарілі планування, не надто надійні комунікації, часом досить несподівані сусіди. Всі ці атрибути вторинної нерухомості актуальні для центру міста не менше, ніж для інших його районів. Тому життя в серці Києва — це практично синонім життя в старому будинку, а ось новобудови тут — дуже рідкісні гості.

Утім, виключення теж бувають. І навіть у самому центрі, де, здавалося б, немає так багато місця для появи нового будинку, все ж створюються і сучасні житлові проєкти. Один з таких — комплекс преміум-класу Krauss Gallery від девелоперської компанії «Креатор-Буд».

Цей десятиповерховий будинок будується на вулиці Круглоуніверситетській, 5-7, у двохстах метрах від Хрещатика, в місці максимальної концентрації найбільш знакових місць Києва. Так, за покупками його резиденти будуть ходити на Бессарабський ринок, у торговий центр Arena City, ЦУМ і численні брендові магазини на головній вулиці міста. Випити кави або перекусити власники житла в Krauss Gallery зможуть у десятках відомих і улюблених киянами кафе і ресторанів.

Насичене культурне життя забезпечить близькість безлічі музеїв, картинних галерей, театрів ім. Івана Франка та ім. Лесі Українки, Центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre. Відволіктися від суєти великого міста допоможуть доглянуті зелені зони — парк Богомольця і сквер на площі Івана Франка. Молодих батьків, які прагнуть дати дітям найкращу освіту, порадує велика кількість елітних дитсадків і шкіл.

При цьому резидентам Krauss Gallery не доведеться миритися з натовпами туристів під вікнами. Вулиця Круглоуніверситетська йде вглиб кварталу, і чудовим видом на центр завжди можна насолоджуватися з упорядкованої зеленої тераси на даху або через великі панорамні вікна квартир.

Реклама на dsnews.ua

Не буде у жителів новобудови і проблем з паркуванням. Під землею розташується чотирьохрівневий паркінг, в якому передбачено більше місць, ніж квартир і апартаментів у ЖК. Машину на потрібний рівень доставить автоматичний підйомник, а спуститися до неї можна комфортним ліфтом прямо з дому.

Залишати будинок для вирішення повсякденних завдань у цілому не обов'язково. Разом з розвиненим міським оточенням Krauss Gallery пропонує і свою інфраструктуру. Вирішити побутові завдання допоможе якісний консьєрж-сервіс у дизайнерському лобі. Провести переговори з партнерами можна в кімнаті для зустрічей на нижньому поверсі. Привести себе в порядок — в спа-салоні або спортзалі. А якщо ви молодий батько, то дозвілля вашій дитині забезпечить дитяча кімната або великий ігровий майданчик на терасі.

Доповнюють загальну картину життя в Krauss Gallery якісні та надійні матеріали, а також цілий спектр технологій, покликаних підвищити комфорт. Додаткова шумоізоляція, автономне опалення і система очищення води, якісна припливно-витяжна вентиляція та система кондиціонування від LG, автоматизація всіх процесів і комплексний підхід до забезпечення безпеки — все тут покликане створити умови, в яких резиденти зможуть насолоджуватися життям у центрі Києва без будь-яких компромісів.

    Реклама на dsnews.ua