• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Неймінг YASNO наповнений змістом турботи про зручність для клієнта, світлом, простотою

Під брендом YASNO, який з'явився в листопаді 2019 р. компанія ДТЕК не тільки об'єднала трьох постачальників електроенергії, енергосервісний підрозділ і мережу зарядних станцій для електромобілів, але й зробила фокус на розвиток цифрових сервісів, а також вивела на ринок широку лінійку додаткових пропозицій

Керівник маркетингових комунікацій і зв"язків з громадськістю YASNO Лілія Середа
Керівник маркетингових комунікацій і зв"язків з громадськістю YASNO Лілія Середа
Реклама на dsnews.ua

У 2019 р. ринок електроенергії України був реформований, і в нових умовах просто поставляти електроенергію стало недостатньо. ДТЕК розвивав мережу швидких зарядних станцій для електромобілів та послуги з енергоефективності, завдяки чому сформований периметр бізнесу і накопичена експертиза дозволили створити нову ціннісну пропозицію, якої ще не було в Україні (і аналогів якій немає й досі).

Неймінг YASNO наповнений змістом турботи про зручність для клієнта, світлом, простотою сервісів і комунікацій. Це ім'я легко запам'ятовується і привносить нові стандарти в галузь комунальних та енергетичних послуг, а також доносить ідейне наповнення, яким наша компанія відрізняється від інших гравців на ринку. До запуску YASNO ми готувалися дев'ять місяців: позиціонування створили на базі довгострокової бізнес-стратегії, розробили і протестували ім'я, створили логотип і візуальний стиль і, найголовніше, фізично «переодягли» усі точки контакту з клієнтами.

З презентацією нового імені та візуального стилю ми готові були продемонструвати конкретні зміни в основних напрямках взаємодії з клієнтами. Наприклад, ми поліпшили обслуговування в трьох ключових каналах комунікацій: контакт-центрах, цифрових каналах і мережі офлайнових точок обслуговування — енергоофісах. Скоротили в три-чотири рази час очікування на лінії, розширили перелік дистанційних каналів для передачі показань лічильників та оплат, включаючи власні мобільні додатки і, з часом, чат-бота в Viber. Спільно з консультантами і клієнтськими підрозділами розробили концепцію, формат і дизайн енергоофіcів. У них можна отримати консультацію, оформити документи і замовити додаткові товари та послуги:домашні зарядні станції для електромобілів, сонячні електростанції для будинку, енергоефективні набори з двозонним лічильником електроенергії, щоб скоротити витрати на електроенергію до 50% або підібрати ефективне освітлення для дому. До кінця серпня мережа YASNO налічуватиме 65 модернізованих енергоофісів.

Сьогодні YASNO пропонує широкий спектр послуг та продуктів: поставку dual-fuel (електроенергія + газ) бізнес-клієнтам; енергоефективну побутову кліматичну техніку; установку під ключ дахових СЕС, систем зберігання енергії і зарядних станцій для електромобілів; реалізацію енергоефективних рішень для дому та великих промпідприємств.

Перехід від поставки електроенергії до ряду супутніх енергетичних рішень поки є унікальним для України. Ми розповідаємо клієнтам про нові можливості, знайомимо з нашою екосистемою «зелених» рішень, які дозволяють бути більш екологічними, незалежними, зменшувати витрати, отримувати додатковий дохід для сім'ї або бізнесу.

Велика частина наших комунікацій спрямована на поширення знань про енергоефективність та енергозбереження, ми ділимося порадами і лайфхаками. І це відповідає взятим нами зобов'язанням у рамках ініціативи європейської асоціації Eurelectric «15 обіцянок перед споживачами».

    Реклама на dsnews.ua