• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Новий підхід. Як за допомогою преформ із rPET від "Ретал Україна" підвищити екологічність упаковки

Використання вторинного PET (rPET) компанією "Ретал Україна" допомагає знизити забруднення довкілля відходами ПЕТ-пляшок

Реклама на dsnews.ua

Зупинити забруднення та зберегти ресурси

Повторне використання пластиків створює замкнутий цикл їх застосування: відходи пластикових пляшок стають цінною сировиною для подальшого виробництва нових пляшок. Такий підхід дозволяє значно знизити навантаження на довкілля, зупинити забруднення природи відходами упаковки і навіть заощадити природні ресурси.

Сьогодні переробка та повторне використання відходів упаковки стали частиною стратегій компаній та законодавчими нормами. Компанія "RETAL Україна" одна із перших у галузі активно підтримала екологічні ініціативи шляхом впровадження інновацій. Нові розробки компанії націлені на вирішення завдань щодо побудови замкнутого циклу для поліетилентерефталату (ПЕТ). Один із напрямків цієї корпоративної програми — випуск преформ для пластикових пляшок із вмістом вторинної сировини (rPET). Вже сьогодні завдяки новим проєктам "RETAL Україна" на полицях магазинів з'явилися напої в пляшках зі 100% rPET.

Формувати попит – розвивати ринок

Усі проєкти щодо використання в рецептурах преформ із вмістом вторинної сировини ведуться в рамках загальної стратегії сталого розвитку групи RETAL. В Україні ці проєкти були започатковані кілька років тому і сьогодні вже мають свої успішні історії. Початок активних інновацій у сегменті преформ з rPET було покладено спільною роботою компанії з великим постачальником для сектору HoReCa. На його замовлення компанія "RETAL Україна" виготовила преформи для ПЕТ-бутлів місткістю 5 л із вмістом 50% rPET. Поступово зусиллями компанії формувався попит на преформи із різною часткою вторинної сировини. Фахівці компанії зазначають, що виробляти високу якість продукції зі 100%-го rPET — це вивірене та тонке управління технологічним процесом, постійний багаторівневий контроль якості та харчової безпеки силами власної сучасної виробничої лабораторії та спеціалізованих сторонніх тестувань.

Високий рівень компетенції компанії, її інноваційна активність, тісна комунікація з великими клієнтами ринку напоїв стали чинниками формування попиту на більш екологічно стійкішу упаковку. Завдяки цьому сьогодні компанія "RETAL Україна" має портфель пропозицій преформ із часткою rPET від 15 до 100%. Такі преформи успішно використовуються для виробництва пляшок різних форматів за вагою та місткістю для ринків безалкогольних, слабоалкогольних, соковмісних, молочних напоїв, столових та мінеральних вод, пива та інших напоїв, що упаковуються у ПЕТ-пляшки.

Відкритість до інноваційних ініціатив

Реклама на dsnews.ua

Дбаючи про своїх споживачів, великі виробники напоїв зі світовим ім'ям обирають "RETAL Україна" як ексклюзивного постачальника rPET-преформ. Основа такого вибору — довіра до фахівців, які мають досвід роботи з вторинною сировиною, найновіше обладнання та систему контролю якості. Сучасна матеріально-технічна база, впроваджені передові технології та великий ресурс професійних компетенцій дозволяють компанії надавати рішення, що роблять пакувальні пластики частиною економіки замкнутого циклу та формують культуру поводження з ПЕТ-упаковкою. Компанія "RETAL Україна" відкрита для нових інноваційних ініціатив, які б сприяли втіленню в життя довгострокових стратегій сталого розвитку.

    Реклама на dsnews.ua