• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Новий телевізор — кращий спосіб відчути прогрес

Ви помічали, що в цілому для споживчої електроніки прогрес зупинився?

Реклама на dsnews.ua

Уже кілька років, як ноутбуки не радують нас проривами в швидкодії або часі автономної роботи, смартфони всі однакові на вигляд і з однаковою функціональністю, а виробники подають як прорив збільшення числа камер і пікселів у них.

Фітнес-браслети як навчилися три роки тому зчитувати серцевий ритм і фази сну, так вперед особливо і не просунулися, а еволюція планшетів, здається, зовсім припинилася.

На цьому фоні виділяються, мабуть, тільки телевізори. Їх виробникам вдається з кожною новою модельною лінійкою виводити свої апарати дійсно на новий рівень. Свідчення тому — поява на ринку України лінійки телевізорів LG OLED 2020 року.

Вони отримали інтелектуальні процесори третього покоління α9/α7, які роблять картинку більш чіткою і яскравою. Але важливо те, що для обробки зображення застосовується штучний інтелект (ШІ) з технологією глибокого вивчення. Він визначає жанр, якість вихідного контенту, особливість навколишнього освітлення і положення глядачів у приміщенні. А далі захований у телевізорі комп'ютер автоматично підлаштовує зображення для найкращого сприйняття.

Також ШІ, аналізуючи тип зображення (фільм, спортивна передача або мультфільм), оптимізує вихідний звук, створюючи ефект ідеального об'ємного звучання і повного занурення в будь-якій точці приміщення. Ці телевізори сумісні з усіма останніми технологіями від Apple: HomeKit, AirPlay 2, AppleTV +.

Але на першому місці, звичайно, залишається якість зображення, яке забезпечує технологія Real 8K. Неважливо, в якому форматі подається вихідний контент — 2K або 4K: розумний процесор сам переводить зображення і звук в розширення 8K, подаючи на вихід реалістичну картинку з високою різкістю і зниженим шумом.

Реклама на dsnews.ua

Тому ми і говоримо про технологічний прорив: лінійка телевізорів LG Real 8K перевершила вимоги Асоціації споживчих технологій (СТА) для телевізорів 8K. У керівництві по оцінці зазначено, що дозвіл у дісплеях 8K має відповідати не менше 50% порогового значення контрастної модуляції, а мінімальне число активних пікселів — не менше 33 млн. Телевізори LG Real 8K з технологією OLED досягають рівня контрастної модуляції в 90%, тоді як моделі інших виробників не завжди видають навіть 50%.

Додамо сюди глибокий чорний колір на екрані OLED-телевізора LG. Звичайні LED-телевізори можуть вимикати тільки певні зони підсвічування, що призводить до ефекту «ореолу». На відміну від них OLED-телевізори LG обладнані технологією автономного підсвічування пікселів, які можуть світитися окремо один від одного. Завдяки цьому небо на екрані виглядає ідеально чорним, а зірки — чіткими і ясними.

Для OLED-телевізорів LG застосуємо принцип ідеальної інтеграції в будинок, в його інтер'єр. Так, серія GX (Gallery) має товщину корпусу до 2 см (це більш ніж в два рази менше, ніж у найближчого конкурента), що дозволяє використовувати телевізор в якості цифрової картини, яку можна кріпити до стіни без зазорів.

Однак інтеграція в будинок — це не тільки здатність стати органічною частиною інтер'єру. Телевізори LG з потужним вбудованим комп'ютером спочатку розраховані на те, щоб стати інтелектуальним центром екосистеми "розумного" будинку. Що дуже важливо в наш час, коли «розумний» будинок — це вже не демонстрація розкоші, а нагальна потреба. А крім цього — домашнім кінотеатром, спортивним помічником і навіть екраном, який ідеально підходить для ігор.

До речі, про ігри на великому екрані. Затримка введення вдвічі коротше, ніж у багатьох конкурентів, а також швидкий відгук у 1 мс дають більш чітке зображення під час ігор та високі шанси на перемогу. А підтримка NVIDIA G-SYNC-сумісних відеокарт дозволила досягти неймовірної плавності, відсутності затримок, лагов і мерехтіння.

    Реклама на dsnews.ua