• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Досвід DIM: як довести ідею до готового проекту

Співзасновник і керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насиковський вважає, що успішного СЕО відрізняє досвід, стресостійкість та вміння правильно управляти ризиками

Олександр Насиковський
Олександр Насиковський
Реклама на dsnews.ua

Девелопмент житлової нерухомості — один з небагатьох сучасних бізнесів, який дозволяє стати причетним до майбутнього і творити його вже сьогодні. «Завдання девелопера — втілити представлені поки лише на папері ідеї в реальні комплексні міські райони, щоб ті жили і розвивалися ще багато років», — так одним реченням Олександр Насиковський, співзасновник і керуючий партнер групи компаній DIM, формулює суть свого професійного життя. Він і його команда створюють, вигадують, фінансують і організовують від початку і до кінця процес народження унікальних сучасних житлових просторів в Києві і області.

Всі, хто коли-небудь перетинався або працював під керівництвом Насиковського, називають його сильним лідером з авторитетною думкою, але він умів прислухатися до аргументованих пропозицій і співпрацювати.

Успіх його бізнесу, за словами девелопера, безпосередньо залежить від здатності координувати роботу інших, здорового глузду та вміння правильно поєднувати результати чужої роботи і особистого бачення з горизонтом планування. А багаторічний досвід, кращу бізнес-освіту, стресостійкість та вміння управляти ризиками він зараховує до своїх головних активів в професії.

Успішно реалізовувати проекти і виконувати взяті на себе перед покупцями обов'язки групі компаній DIM куди простіше інших колег по цеху, адже їх керівник має всі мета-компетенції бізнес-лідера: мислить конструктивно і комплексно, звик по поличках розкладати всі бізнес-процеси в компанії, вибудовуючи максимально продуктивні і комфортні умови роботи для команди, а пошук рішень починає не тільки з питань «як», «чому» і «навіщо», а й «для кого». «У своїх проектах ми створюємо прототип нового міста, в якому головна цінність — це соціальні зв'язки і взаємодії між людьми. Щоб реалізувати комфортну, безпечну, наповнену смислами і функціями середу, важливо вміти слухати, чути, оцінювати і приймати сторонню позицію клієнта і своєї команди», — переконаний Олександр Насиковський.

Кожен проект групи компаній DIM народжується з ідеї, над якою копітко працює команда лідерів і професіоналів галузі. Їм допомагає висока працездатність, гранична концентрація на досягненні поставлених цілей, а також оптимізм і позитивне ставлення до всього. «Успішних девелоперів від конкурентів відрізняє творчий підхід в задумі, фінансуванні та маркетингу. Важливо вміти знаходити баланс: не вбити творчий потенціал команди, але і не давати надмірну свободу, яка породжує хаос і некерованість», — вважає девелопер.

Багато людей приходять в девелоперський бізнес, залучені багатством і блиском чужого успіху. Однак ця сфера може принести як величезну віддачу, так і чимало тривог і безсонних ночей. «У цьому бізнесі краще бути і щасливим, і раціональним», — трохи видозмінює відому цитату президента Hughes Investments, Inc. Філла Хьюза Олександр Насиковський. Його досвід — пряме підтвердження того, що вдача благоволить тим, хто ретельно готується і створює можливості.

    Реклама на dsnews.ua