• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Персонально і всім відразу. Як SWEET.TV запроваджує інноваційні технології

Телебачення залишається одним із найважливіших джерел інформації для українців. Воно не втратить свого глядача, частково завдяки зручним сервісам та технологіям, які дозволяють дивитися ТБ через інтернет

Реклама на dsnews.ua

SWEET.TV — національний онлайн-кінотеатр, за допомогою якого можна дивитися ТБ, фільми, мультфільми та серіали. На платформі понад 260 телеканалів, а якість зображення дуже висока: HD і 4K. Можна керувати прямим ефіром ТБ: ставити на паузу, перемотувати та дивитися запис передач за останні сім днів.

Крім телеканалів, абонентам доступна бібліотека фільмів, в якій немає реклами: 10 000+ фільмів, серіалів та мультфільмів для дітей будь-якого віку та всієї родини. Сервіс працює скрізь, де є інтернет.

SWEET.TV сьогодні – найтехнологічніший український стрімінговий сервіс. ІТ-платформа має більшу динаміку зростання: компанія за чотири роки змогла зробити те, що конкуренти запроваджували десятиліттями.

Працювати над створенням платформи почали ще 2012 р., а 2017-го відбувся офіційний вихід SWEET.TV на ринок. На той момент команда розробила мультиплатформне рішення, що дозволило зробити програму доступною на телевізорах, ноутбуках, планшетах, смартфонах, Smart-приставках та Xbox.

Спочатку сервіс обкочувався на всій території України, і тоді випливло багато підводного каміння. Найпоширеніший — якість інтернету неоднорідна і залежить від регіону. Тому SWEET.TV почав використовувати технологію адаптивного бітрейту: якщо швидкість з'єднання падає, трансляція не переривається, а змінює якість зображення. Завдяки цьому сервіс працює скрізь, де є інтернет.

Важливим напрямом розвитку сервісу став інтерфейс. Розробники ставили перед собою чітку мету: дизайн має бути простим, зрозумілим та технологічним. Зараз інтерфейс додатків SWEET.TV став одним із доброзичливих та інтуїтивно зрозумілих на українському ринку. Наприклад, є функція керування прямим ефіром ТБ: трансляцію можна поставити на паузу, перемотувати, дивитися телепрограми у записі протягом семи діб і навіть прискорювати запис.

Можна завантажити фільми у програму SWEET.TV на смартфоні або планшеті та дивитися офлайн скрізь, навіть у літаку.

Реклама на dsnews.ua

Сервіс постійно на зв'язку з абонентами — IT-команда використовує А/Б тестування, яке дозволяє порівняти поведінку користувачів до оновлень та після. На основі отриманих даних впроваджуються нові технології.

SWEET.TV — онлайн-кінотеатр для всієї родини, а отже, має бути комфортним та безпечним для всіх. Тому у програмі Smart TV є функція спрощеного перегляду телебачення: при включенні телевізора автоматично запускається останній телеканал, який дивився абонент. А для безпеки дітей передбачена функція батьківського контролю, що дозволяє встановлювати паролі на обраний користувачем контент, зберігається історія переглядів, а в кінотеатрі немає реклами.

Але SWEET.TV не зупиняється у розвитку та планує запустити beta-тестування нової програми для смартфона, в якому буде багато "фішок": персоналізація та власна рекомендаційна система, яка підбирає контент за перевагами кожного абонента.

У рамках однієї підписки буде кілька профілів, що дозволить створити персональний контент для кожного члена сім'ї. У додатку буде оновлено дизайн: він стане зручнішим та сучаснішим.

З'явиться розділ із рекомендаціями контенту. Це зробить пошук цікавих програм та фільмів швидше. Також передбачили функцію трансляції зі смартфона на телевізор за допомогою Google Chromecast та AirPlay.

    Реклама на dsnews.ua