• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Розвиток і захист. Як МХП модернізує бізнес в умовах карантину

Минулого року основним викликом для бізнесу стало подолання наслідків коронавірусу і максимальний захист персоналу

Компанія МХП
Компанія МХП
Реклама на dsnews.ua

Щоб розвиватися, бізнес повинен постійно вдосконалюватися, трансформуватися і виходити на нові ринки. Компанія МХП минулого року взяла курс на перетворення з сировинної компанії в кулінарну, і тепер один з основних акцентів у її діяльності — забезпечення споживачів найсвіжішою м'ясною продукцією. Для реалізації потенціалу компанії на новому напрямку МХП розгортає мережу власних магазинів. А реалізовувати нові завдання буде також і новий топменеджмент, який з'явився в МХП минулого року.

Вихід на новий ринок, розпочатий минулого року, не змогла загальмувати і епідемія коронавірусу. На цей виклик компанія відреагувала швидкими і продуктивними рішеннями. Зокрема, в МХП відразу ж вирішили призупинити всі ділові поїздки в інші країни, а в офісах і на виробництвах ввести жорсткий контроль за дотриманням всіх санітарних норм.

Під час карантину компанія МХП не скорочувала персонал і не відправляла нікого в примусову відпустку, а по змозі перевела співробітників центрального офісу на віддалену роботу. Захист працівників, які продовжили працювати на виробництві, був максимально посилений. А щоб мати можливість оперативно надавати медичну допомогу тим, хто все-таки захворів на коронавірус, МХП уклав прямий договір з медичною клінікою.

МХП також активно включився в загальноукраїнську кампанію з подолання наслідків пандемії. Вже починаючи з квітня минулого року компанія передала в медичні установи понад 400 тис. засобів індивідуального захисту, близько 1,4 тис. одиниць медичного обладнання, 6 тис. л антисептичних засобів. Загалом МХП витратив на засоби для боротьби з коронавірусом понад 85 млн грн. Компанія також стала головним донором протиепідеміологічних заходів в Черкаській та Вінницькій областях, де зосереджені основні виробничі потужності холдингу. Для 219 медичних установ цих областей МХП виділила ще 29 млн грн, які були використані для закупівлі засобів індивідуального захисту, апаратів штучної вентиляції легенів, кисневих концентраторів, тестів і антисептиків. Завдяки ініційованим МХП благодійним майданчикам вдалося зібрати ще 6 млн грн від інших представників бізнесу в цих регіонах.

Незважаючи на коронавірус і карантинні обмеження, в МХП є центр розвитку персоналу, який пропонує співробітникам різні менеджерські та лідерські програми, постійні навчальні тренінги, воркшопи, майстер-класи на різні теми. Так, наприклад, в 2020 р. найактивніші співробітники компанії вивчали теми комунікації, управління командою, дизайн-мислення, управління особистої ефективності.

Важливості емоційного стану співробітників і рівню благополуччя в МХП приділяється особлива увага, адже від цього також залежить ефективність, здоров'я, мотивація співробітників і позитивний настрій у колективі. Для цього була сформована команда корпоративних психологів, далі, розуміючи важливість і зростання запитів, було прийняте рішення створити цілий напрямок Wellbeing. Завдання керівника напрямку — вибудовувати системний підхід, спираючись на кращі міжнародні практики, і враховувати локальну специфіку у створенні програм для комплексної турботи про благополуччя співробітників на індивідуальному і командних рівнях.

Але турбота про персонал не обмежується тільки центральним офісом. Санітарними нормами роботи птахофабрик прописано, що персоналу заборонено тримати домашню птицю. Щоб компенсувати це обмеження і забезпечити персонал свіжим м'ясом, МХП щомісяця надає співробітникам близько 6,5 кг м'яса курки.

Реклама на dsnews.ua
    Реклама на dsnews.ua