• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Укргазбанк: Енергомодернізація — це не просто модний тренд, а реальна підтримка бізнесу

Нещодавно Укргазбанк запустив програму підтримки малого та середнього бізнесу «ЕКО БУМ», яка стала продовженням стратегії розвитку екологічного банкінгу в Україні, а також спрямована на фінансування альтернативних джерел енергії. У квітні ж вона була доповнена новим дистанційним сервісом «ЕКО БУМ 24/7»

Реклама на dsnews.ua

Укргазбанк запустив свій новий онлайн-сервіс в розпал епідемії коронавіруса, коли всі українці зіткнулися з карантинними обмеженнями і необхідністю залишатися вдома. Однак запит на подібну програму зародився ще до карантину — працюючи з клієнтами, співробітники банку часто чули побажання, що їм би дуже знадобився сервіс, який би не вимагав візиту в банк, але в той же час давав перелік можливостей, який би нітрохи не поступався традиційним каналам роботи з банківською установою.

Сервіс «ЕКО БУМ 24/7» дозволив підприємцям управляти своїми фінансами в режимі реального часу, в той же час функціонал сервісу — найрізноманітніший. Зокрема, клієнти з його допомогою можуть оперативно відстежувати статус документів, отримувати інформацію про всі рахунки і договори, подавати і обробляти заявки на обмін валюти, формувати виписки на експорт по рахунках або групі рахунків в оперативному режимі без будь-яких обмежень.

За допомогою цього сервісу «зелені» і енергоефективні проєкти стали ще більш доступні для бізнесу, багато підприємців вже на власному досвіді змогли оцінити користь і вигоду від сучасних екотехнологій.

Укргазбанк під дахом одного сервісу зібрав найцікавіші пропозиції, якими можуть скористатися як компанії-виробники, так і бізнес, який надає сервісні послуги. «ЕКО БУМ» — це також спеціальні пропозиції для аграрного бізнесу та підприємств сфери торгівлі, для ОСББ та комунального сектора.

Для зручності клієнтів Укргазбанк створив і мобільний додаток «Екобанк Онлайн», який дозволяє управляти своїми фінансами в режимі реального часу в будь-який час доби, не відвідуючи банківське відділення. Додаток дозволяє контролювати залишок і рух грошей по рахунках, формувати виписки і переглядати залишки грошей на корпоративних картах. Що особливо зручно, додаток дозволяє тримати під контролем графік платежів і, якщо потрібно, звертатися до історії погашень кредитів.

«ЕКО БУМ» — це «Бізнес Українського Майбутнього», і в рекламні ролики, які популяризують програму, був закладений центральний слоган: «Бізнес майбутнього диктує нові правила».

Реклама на dsnews.ua

Залишаючись лідером в сегменті «зеленого» банкінгу, Укргазбанк уже накопичив у своєму портфоліо сотні реалізованих проєктів в самих різних сферах. Наприклад, за допомогою кредитів Укргазбанку була побудована перша в Тернопільській області вітрова електростанція з турбінами потужністю 2 МВт, що дало можливість знизити використання традиційної, «вуглеводневої» енергії. А всього однієї черги цієї станції з двох турбін виявилося достатньо, щоб майже повністю забезпечити потреби в електроенергії районного центру Бережани з населенням 18 тис. чоловік. Загальна вартість цього проєкту склала близько 2 млн євро, і 2/3 потреби у фінансуванні забезпечив Укргазбанк.

Ще один приклад — Укргазбанк профінансував на 2,3 млн грн енергомодернізацію рівненського ОСББ «Перлина» в рамках державної програми «Теплі кредити», і тепер мешканці модернізованих будинків економлять близько третини витрат на обігріві житла.

Ці та багато інших реалізованих за допомогою Укргазбанку проєктів об'єднує один принцип, який допомагає розвиватися бізнесу: «У модернізації — вигода!».

    Реклама на dsnews.ua