• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Як працюють нові технології у сфері краси: BeautyTech від L’Oréal

Головні тренди б’юті-індустрії — бути технологічними та адаптивними до запитів споживачів і світових викликів щодо сталого розвитку. Флагманом використання нових технологій в б’юті-індустрії є компанія L’Oréal

Реклама на dsnews.ua

В 2020 р. компанія L’Oréal представила масштабну програму сталого розвитку L’Oréal for the Future ("L’Oréal в інтересах майбутнього"). Вона охоплює плани зі сталого розвитку компанії на найближчі десять років – до 2030 р. Зокрема, компанія планує провести наступну повну трансформацію бізнесу: 

  • за допомогою програм корпоративно-соціальної відповідальності стати каталізатором якісних змін в усьому світі;
  • до 2025 р. всі об’єкти компанії стануть вуглецево-нейтральними за рахунок підвищення енергоефективності та 100%-ного використання відновлюваної енергії; 
  • до 2030 р. 100% продукції L’Oréal розроблятимут із застосуванням принципу екодизайну. Крім того, 85% продуктів, створених або оновлених в 2019-му, мали покращений екологічний і соціальний профіль; 
  • до 2030 р. L’Oréal планує зменшити на 50% викиди парникових газів на готовий продукт у порівнянні з 2016-м; 
  • від 2005 р. L’Oréal вполовину скоротила кількість використання води на своїх заводах та розподільчих центрах, а до 2030-го анонсують, що 100% води, використаної під час виробництва, буде перероблятись та використовуватись повторно. 

Найбільша технологічна виставка Consumer Electronics Show (CES) 2021, яка об’єднує відомі світові компанії та молоді стартапи, вже стала своєрідним показником тенденцій та векторів розвитку технологій на найближчі роки. Одразу два інноваційні продукти цього року представила Група L’Oréal. Особливість новинок – у їх позиціонуванні: компанія прагне зробити технології доступними для щоденного використання будь-де та будь-коли.

На CES 2021 компанія представила L’Oréal Water Saver – технологію, розроблену завдяки партнерству з технологічним інкубатором L’Oréal та швейцарською екологічною інноваційною компанією Gjosa. 

Такий пристрій значно скорочує споживання води завдяки спеціальній технології оптимізації водопостачання та спеціально розробленим засобам для догляду за волоссям від L’Oréal Professionnel і Kerastase.

L’Oréal Water Saver — це проривний пристрій для професійного та домашнього догляду за волоссям, який скорочує використання води до 80%. Разом з девайсом компанія презентувала лінію спеціально розроблених засобів L’Oréal Professionnel і Kérastase, які додаються в потік води, що складається з мікрокрапель, у 10 разів менших за звичайні краплі води. Це дозволяє промивати волосся набагато швидше та економити водні ресурси та електроенергію. 

На онлайн-конференції CES 2021 L’Oréal оголосила про перший розумний пристрій для домашнього використання, який дає можливість споживачам створювати персоналізовані відтінки помади — Rouge Sur Mesure від Yves Saint Laurent на основі технології Perso. Система складається із мобільного додатку та компактного девайсу зі спеціальними кольоровими картриджами. Технологія представлена з наборами картриджів червоного, нюдового, помаранчевого та кольору фуксії. 

Реклама на dsnews.ua

Та поки на запуск Water Saver та YSL Rouge Sur Mesure очікують на американському та європейському ринках, компанія L’Oréal може запропонувати цікаві технології, які доступні вже зараз в Україні. Сервіс SPOTSCAN від LA ROCHE-POSAY для онлайн-діагностики шкіри проводить персоналізовану діагностику акне на основі технології штучного інтелекту, SKINCONSULT від Vichy для діагностики ознак старіння шкіри, а пристрій KeraScan від Kérastase розроблений для персональної діагностики стану шкіри голови та волосся.  

    Реклама на dsnews.ua