• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Старий, вижив з розуму": У КНДР дали характеристику Трампу

Реклама на dsnews.ua
Заступник голови правлячої Трудової партії Північної Кореї Кім Ен Чол заявив, що президент США Дональд Трамп є "старим, вижили з розуму"

Про це зазначено у матеріалі Reuters, повідомляє "ДС".

Таким чином, зазначає видання, поновилися образи глави Білого дому, які припинилися під час "відлиги": Трамп регулярно вступав у суперечки з КНДР у ранні роки свого терміну повноважень, але сторони відмовилися від словесних атак після того, як Трамп зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином на саміті в Сінгапурі в 2018 році.

Приводом для цього стала реакція Трампа на чергові північнокорейські ракетні випробування, проведені в неділю, 8 грудня, що згодом було пожтверждено супутниковими знімками. Південнокорейські експерти стверджують, що КНДР, можливо, провела випробування ракетного двигуна на твердому паливі, що дозволило б їй розмістити міжконтинентальні балістичні ракети, які легше приховати.

Трамп знову обізвав Кім Чен Ина "рокетменом" (rocket man) - словом, яким він називав лідера КНДР на початку свого президентського терміну. Кім Ен Чол заявив, що оскільки Трамп "втратив терпіння" - "ми не можемо не називати його вижили з розуму старим", і якщо президент США продовжить вимовляти "недоречні, ризиковані слова і вираження" - то лідер КНДР може змінити своє ставлення до нього.

Кім Чен Ин попередив, що ситуація може піти по "новому шляху", якщо США не виконає його вимоги - запустити супутник, який продемонструє можливості Північної Кореї, не вдаючись до явним військових провокацій.

    Реклама на dsnews.ua