• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"У Вас все в порядку зі здоров'ям?" Путін зірвався на своєму підлеглому (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua
У російському Норильську стався масштабний витік дизельного палива з місцевої ТЕЦ, після чого Володимир Путін грубо вилаяв главу Красноярського краю Олександра Усса

Нарада щодо ЧП відбулося в форматі онлайн 3 червня, передає "ДС" з посиланням на відео.

Президента Росії обурило те, що влада дізналися про ситуацію із соціальних мереж. Його також розлютив доповідь Усса про те, що ліквідувати наслідки розливу палива за два тижні не зможуть.

За словами голови Красноярського краю, єдиний варіант - спалювання нафтопродуктів.

"Досвіду спалювання такого обсягу палива на території Красноярського краю немає. Тому прогнозувати, що це пройде успішно і в рамках 14 днів я, на жаль, не можу. Доповідь закінчено", - сказав він.

"Ну чого доповідь і закінчив? А що робити-то? Ви ж губернатор!" - відповів на це Путін.

Він також заявив, що йому "доведеться попросити в правоохоронні органи" розібратися, чому про факт розливу палива МНС і губернатор відзвітували тільки через два дні.

"Ми будемо дізнаватися про НС з соціальних мереж, чи що? У вас там все в порядку зі здоров'ям?" - запитав Путін у керівника "НТЭК" Сергія Ліпіна.

Той почав стверджувати, що інформація "у відповідності з планом була передана".

Зазначимо, сталася розгерметизація на Норильско-Таймырской енергетичної компанії, передає ТАСС. У резервуар ТЕЦ-3 врізався автомобіль, почалася пожежа.

Розлив приблизно 20 тис. тонн палива зайняв площу близько 350 кв. м. Нафтопродукти потрапили в грунт, водоймище, а також на проїжджу частину.

Путін оголосив розлив дизельного палива надзвичайною ситуацією федерального характеру. До ранку 30 травня було зібрано понад 100 тонн нафтопродуктів, з місця витоку вивезли забруднений грунт, а саму територію обробили абсорбентами. За попередніми даними Росприроднагляду, збиток може обчислюватися десятками мільярдів рублів. Начальника цеху, де сталася НП, затримали, розпочато кримінальне провадження.

Нагадаємо, що Путін останнім часом постійно в гніві. Так, 27 травня Путін кинув кулькову ручку на стіл під час відеонаради, присвяченого боротьбі з паводками і пожежами у регіонах.
2 червня в мережі відзначили дивна поведінка Путіна при розмові з прем'єром Михайлом Мишустиным: президент РФ постійно плескав і стукав по папці з планом відновлення економіки країни.
    Реклама на dsnews.ua