• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"А ось в Америці ...": глава МВС Білорусі розповів свою версію вбивства активіста

Реклама на dsnews.ua

Міністр внутрішніх справ Білорусі Юрій Караєв заявив, що протестуючий в центрі Мінська Олександр Тарайковьский міг бути убитий силовиками з нелетальної зброї

Про це він сказав в коментарі білоруському виданню TUT.BY, передає "ДС".

"Я не слідчий. Так, він помер. Скільки померло людей у заворушеннях в Америці? Але ми не застосовували вогнепальної зброї, а тільки ту, яка є нелетальною", — прокоментував міністр загибель Тарайковського.

Глава МВС пообіцяв розібратися з усіма випадками насильства та перевищення повноважень з боку силовиків, коли «все вщухне».

"Ескалація йшла по обидва боки. Коли збивають своїх хлопців, холоднокровність починає змінювати. Це дуже погано, я проти цього. Так бути не повинно. За всіма випадками ми будемо розбиратися. Не зараз, а коли все вщухне. Я зараз маю демобілізувати міліцію в догоду комусь?", — сказав Караєв.

За словами міністра, учасники протестів отримують гроші з-за кордону. Нібито хлопцям платять 30 рублів (близько 300 грн), дівчатам — 60.

"Їх використовують втемну, керують їх свідомістю і підсвідомістю. Ну ладно, підірвемо ми економіку будь-якої країни, нехай ще поплатиться пару тижнів. До речі, ці дівчата, яким платять по 60 рублів, вже не пускають до своїх лав інших — не хочуть, мабуть, ділитися ресурсами. Негідники це все роблять ", — стверджує Караєв.

Як повідомляла "ДС", учасник протестів в Мінську Олександр Тарайковський загинув увечері 10 серпня в районі станції метро "Пушкінська" в Мінську під час жорстокого придушення мирних протестів. Поранення активіста потрапило в об'єктиви журналістів.

    Реклама на dsnews.ua