• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Абхазія помстилася за Росію — відмовилася від турецької риби, овочів і фруктів

Реклама на dsnews.ua
Заборона на ввезення цих товарів вступить в силу з 1 березня 2016 року

Прем'єр-міністр Абхазії Артур Миквабия затвердив список турецьких продуктів, ввезення яких на територію самопроголошеної республіки буде заборонений. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ВВС.

Як стало відомо, у переліку продуктів, який опублікували на сайті уряду Абхазії, присутні всі види риби, картопля, томати, цибуля, капуста, огірки, цитрусові, виноград, дині, а також яблука, груші, сливи, черешня і персики.

Заборона на ввезення цих товарів вступить в силу з 1 березня 2016 року. При цьому окремо зазначається, що обмеження не поширюватимуться на продукти, які ввозяться в Абхазію для особистого користування.

Крім цього, Миквабия затвердив заборону на роботу на території Абхазії некомерційних організацій, підконтрольних Туреччини. Також турецьким компаніям заборонено отримувати підтримку в рамках інвестиційної програми соціально-економічного розвитку Абхазії.

Читайте також:

Відзначимо, рішення про введення санкцій у відношенні Туреччини, аналогічних російським, було прийнято урядом Абхазії на початку січня після того, як її відвідав помічник президента Росії Владислав Сурков.

Як повідомляла "ДС", у 2008 році між Грузією з одного боку, та Росією, Південною Осетією і Абхазією - з іншого, стався збройний конфлікт. У ніч на 8 серпня після обстрілу грузинських сіл, збройні сили Грузії заявили про намір «відновити конституційний порядок» на території невизнаної республіки Південна Осетія, і, в результаті боїв, зайняли більшу частину столиці регіону - Цхінвалі. У той же день Росія втрутилася в конфлікт і ввела війська на територію Грузії, піддала бомбардуванню грузинські міста, порти і військові об'єкти. Таким чином, військові дії вийшли далеко за межі Південної Осетії.

Результатом серпневих подій 2008-го стало оголошення незалежності від Грузії власне Південної Осетії і Абхазії.

    Реклама на dsnews.ua