• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Американські кораблі вийшли з Чорного моря

Ракетний винищувач ВМС США класу Arleigh Burk USS Ross і транспортно-десантний корабель USNS Yuma покинули акваторію Чорного моря після військових навчань Sea Breeze 2021

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник командування ВМС США в Європі і Африці, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

Обидва кораблі почали регулярний плановий похід на південь від Чорного моря до Середземного моря після завершення морських операцій та навчань разом з союзниками і партнерами НАТО, 16 липня 2021 року.

Під час навчань Ross разом з кораблями з України, Болгарії, Грузії, Італії, Румунії, Туреччини та Великобританії працювали разом для поліпшення інтеграції сил і морського маневрування.

"Беручи участь у навчаннях Sea Breeze та Breeze, ми змогли продемонструвати нашу спільну відданість безпеці Чорноморського регіону, разом з нашими союзниками по НАТО та партнерами", — зазначив командувач Ross Джон Д.Джон.

Як писала "ДС", 28 червня в Одесі стартували наймасштабніші в своїй історії міжнародні навчання "Sea Breeze". У них взяли участь представники близько 30 країн, до 5 тис. Чоловік особового складу, 24 корабля, 40 повітряних суден, 18 команд спеціального призначення та водолазних команд.

Також в навчаннях брали участь британський есмінець HMS Defender, фрегат HNLMS Evertsen F805 і американський ракетний есмінець USS Ross.

Навчання завершилися 10 липня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua