• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Apple створила систему персонального інтелекту на основі ШІ: як вона працюватиме

Компанія Apple представила систему персонального інтелекту Apple Intelligence

Apple
Apple створила систему персонального інтелекту на основі ШІ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Укрінформ", передає "ДС".

Система Apple Intelligence працює на основі поєднання штучного інтелекту та персональної інформації користувача. Вона буде доступною на iPhone, iPad і комп’ютерах Mac. Система, зокрема, глибоко інтегрована в iOS 18, iPadOS 18 і macOS Sequoia. Вона використовує потужність чіпів Apple для розуміння та створення мови й зображень, виконання дій у застосунках, а також використання особистого контексту для спрощення та прискорення повсякденних завдань.

"Система Apple Intelligence змінить те, як користувачі можуть поводитися з нашими продуктами, а також те, що наші продукти можуть зробити для наших користувачів", — прокоментував генеральний директор компанії Тім Кук.

Він назвав оголошену розробку "унікальним підходом", який поєднує генеративний штучний інтелект з особистим контекстом користувача, щоб дати "справді корисну" інформацію.

За словами Кука, користувач матиме абсолютно конфіденційний та безпечний доступ до інформації.

Крім того, стверджують у компанії, Apple Intelligence відкриває нові засоби для користувачів — зокрема для покращення текстів, впорядкування пошти, отримання нових можливостей помічника Siri тощо.

Як писала "ДС", стартап Ілона Маска xAI залучив 6 млрд доларів, щоб прискорити "змагання" з союзникам з OpenAI.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua