• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

Арешт американського журналіста Гершковича: у Росії суд відмовився розглядати апеляційну скаргу

Московський міський суд Росії не став розглядати апеляційну скаргу щодо продовження арешту журналісту The Wall Street Journal Евану Гершковичу, якого обвинувачують у шпигунстві

Реклама на dsnews.ua

Про це 19 вересня повідомило російське видання "Медиазона", передає "ДС".

За даними кореспондента видання, який перебував у приміщенні суду, журналістів розмістили у залі для трансляції. Водночас через те, що засідання проводили у закритому режимі, вони могли почути лише підсумкове рішення суду. За його словами, трансляцію із зали для них увімкнули вже після того, як суд зачитав основну частину рішення.

Пізніше співробітник пресслужби суду Вадим Полежаєв сказав журналістам, що скаргу зняли з розгляду. Цю інформацію підтвердила амбасадорка США в Росії Лінн Трейсі. За словами Полежаєва, матеріали відправлять до Лефортовського суду "для усунення обставин, які перешкоджають розгляду кримінальної справи в суді апеляційної інстанції".

Відмова розглядати апеляцію означає, що Гершкович залишиться під вартою до 30 листопада, згідно з попереднім рішенням Лефортовського районного суду Москви від 24 серпня.

Як повідомляла "ДС", наприкінці березня з'явилася інформація, що в Єкатеринбурзі зник журналіст The Wall Street Journal Еван Гершкович, який писав про ставлення росіян до ПВК "Вагнера". Пізніше з'явилася інформація, що його затримали.

Суд Москви заарештував Гершковича до 29 травня нібито у справі про шпигунство.

18 квітня росковський міський суд не задовольнив апеляцію адвокатів американського журналіста The Wall Street Journal Евана Гершковича, якого Росія звинувачує у "шпигунстві".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua