• USD 38.3
  • EUR 41.6
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Атака на базу США в Йорданії: в Пентагоні готові відповісти

США дадуть відповідь на атаку на їхню військову базу в Йорданії, внаслідок якої загинули троє військових, а більше 30 отримали поранення

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Пентагону.

"Я обурений і глибоко засмучений смертю трьох наших військовослужбовців США та пораненням інших американських військовослужбовців під час атаки минулої ночі на сили США та коаліції, які були розгорнуті на місці на північному сході Йорданії поблизу сирійського кордону, щоб працювати на остаточну поразка ІДІЛ. Я молюся про цих відважних американців та їхні родини, і все Міністерство оборони оплакує їх втрату", — заявив він.

Голова Пентагону зазнчив, що відповідальність за атаку несуть бойовики, яких підтримує Іран. І США відповість на цей теракт.

"Ми відповімо у час і в місці, які ми виберемо. Президент і я не потерпимо нападів на американські сили, і ми вживатимемо всіх необхідних заходів для захисту Сполучених Штатів, наших військ і наших інтересів", — підкреслив Остін.

Як повідомляла "ДС", 28 січня бойовики, яких підтримує Іран, атакували за допомогою БПЛА військову базу США в Йорданії. Внаслідок атаки щонайменше 3 американських військових загинули та 34 — отримали поранення.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua