• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Австрія вирішила не обмежувати використання AstraZeneca

Австрія не вноситиме зміни в програму застосування вакцини AstraZeneca, незважаючи на те, що раніше Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) вказало на можливе утворення тромбів як рідкісний побічний ефект після щеплення цією вакциною

Реклама на dsnews.ua

Про відсутність змін в програмі вакцинації повідомив Національний комітет з питань щеплень (NIG) Австрії, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"В даний час програма вакцинації в Австрії буде тривати без змін з урахуванням епідеміологічної ситуації та наявних вакцин від коронавірусу", — йдеться в повідомленні.

Також в NIG зазначили, що позитивне співвідношення ризику і користі було підтверджено у всіх вікових групах і у людей всіх статей. Що стосується питання утворення тромбів, то "не було виявлено конкретних факторів ризику, які підвищують вірогідність таких подій".

Таким чином, вакцина AstraZeneca, яка є наріжним каменем австрійської стратегії вакцинації, буде і надалі застосовуватися в республіці при щепленні від коронавірусу всіх вікових груп.

Нагадаємо, 6 квітня в EMA підтвердили, що є зв'язок між вакциною від коронавірусу AstraZeneca, від якої відмовляються багато країн, і виникненням тромбозів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua