• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Барабанщик The Offspring поскаржився, що його вигнали з групи: відмовився вакцинуватися

Ударник американської рок-групи The Offspring Піт Парада повідомив, що колеги-музиканти звільнили його через відмову робити щеплення від коронавірусу

Піт Парада
Піт Парада / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

За словами ударника, його лікар не рекомендує вакцинацію через рідкісне аутоімунне захворювання, передає "ДС" з посиланням на Twitter-сторінку Паради.

Музикант написав, що після відмови від щеплення колеги вирішили, що "знаходитися поруч з ним небезпечно: як в студії, так і в ході майбутнього туру по США".

BBC уточнює, що тур групи повинен стартувати 8 серпня. В The Offspring не відповіли на заяви Паради. Поки невідомо, чи звільнено його остаточно.

Піт Парада став ударником групи в 2007 році. Він підкреслив, що не ображається на колег по групі, оскільки вони роблять те, що, як вони вважають, буде краще для них. Він же робить те, що буде краще для нього.

Музикант страждає від синдрому Гієна-Барре, який характеризується тим, що імунна система хворого вражає його власні периферичні нерви. За словами Паради, ризик ускладнень від COVID-вакцини перевершує користь від її застосування.

Раніше барабанщик повідомляв, що в минулому році він перехворів на COVID-19 в легкій формі.

Нагадаємо, американські фармацевтичні компанії Pfizer і Moderna підвищили вартість своїх вакцин від коронавірусу після того, як третя фаза випробувань підтвердила високу ефективність препаратів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua