• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Байден і Гарріс оприлюднили свої податкові декларації

Реклама на dsnews.ua

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Джозеф Байден оприлюднив декларації про сплату податків з майже мільйонного прибутку за минулий рік

Колишній віцепрезидент розкрив свої статки всього за кілька годин перед першими телевізійними дебатами з главою Білого кандидатів Дональдом Трампом, інформує "ДС".

Джо Байден та його дружина повідомили про валовий дохід у 2019 році, який підпадає під оподаткування, на загальну суму $985,2 тис. При цьому вони сплатили податки загалом на суму $299,3 тис. доларів, що становить приблизно 30% ефективної податкової ставки, пише Укрінформ.

Головними джерелами прибутку Байдени назвали Університет Пенсильванії, Громадський коледж у Північній Вірджинії, а також корпорації, які займаються організаціями виступів та публікаціями.

Своєю чергою кандидатка у віцепрезиденти США Камала Гарріс також розкрила податкові декларації своєї родини. Разом із чоловіком у 2019 році вони отримали прибуток на суму $3,095 млн та заборгували податки в розмірі 1,185 млн, що дорівнює приблизно 38% ефективної податкової ставки. Пара повідомила про благодійні пожертви впродовж року на суму $35,39 тис.

Як писала "ДС", у неділю американське видання The New York Times оприлюднило статтю, яка розкривала резонансні деталі з податкових декларацій Дональда Трампа за останні 15 років. Зокрема, було виявлено, що впродовж десяти років Трамп не сплачував податків з прибутку в казну Сполучених Штатів.

    Реклама на dsnews.ua