• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Байден пообіцяв допомогти Ізраїлю відновити "Залізний купол"

Президент США Джо Байден привітав перемир’я між Ізраїлем і Сектором Гази, а також пообіцяв надати допомогу Газі та поповнити ракетами ізраїльський "Залізний купол"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Ізраїль та ісламістське угрупування ХАМАС повідомили про укладення перемирʼя в Секторі Гази о другій годині ночі 21 травня, інформує "ДС".

"Ми продовжуємо співпрацювати з Організацією Обʼєднаних Націй та іншими міжнародними сторонами з метою надання швидкої гуманітарної допомоги і забезпечення міжнародної підтримки людей в Газі та її відновлення. Я вважаю, що палестинці та ізраїльтяни однаково гідні того, щоб жити безпечно і користуватися рівними свободами, процвітанням та демократією", — цитує слова Байдена Reuters.

Глава Білого дому пообіцяв поповнити ізраїльську систему протиракетної оборони "Залізний купол".

Разом з тим що стосується допомоги у відновленні Сектора Гази, то її США надаватимуть, однак у партнерстві з Палестинською адміністрацією, а не ХАМАСом, який Штати називають терористичною організацією.

Нагадаємо, 10 травня Сектор Гази обстріляв територію Ізраїлю й отримав вогонь у відповідь. Атака відбулася незадовго після палестинських протестів у Східному Єрусалимі проти запланованих виселень палестинців з району Шейх-Джаррах на користь єврейських поселенців. Відтоді між Ізраїлем та Сектором Гази тривають активні бойові дії.

Ізраїль і ХАМАС повідомили про укладення перемирʼя в Секторі Гази о 2 годині ночі (збігається з київським часом) 21 травня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua