• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Байден пообіцяв виділити $250 млн на підтримку демократії у світі (ВІДЕО)

США планують виділити 254 млн доларів на просування в світі демократії, вільних виборів, а також для підтримки незалежних ЗМІ та на боротьбу з корупцією

Джо Байден
Джо Байден
Реклама на dsnews.ua

Про це Байден заявив у ході віртуального саміту за демократію, передає "ДС".

"Ми працюємо з Конгресом над тим, щоб виділити 254 млн доларів на підтримку урядів і свободу ЗМІ, боротьбу з корупцією, підтримку демократичних реформ, просування демократії, визначення того, що таке вільні вибори", — сказав Байден.

Президент США додав, що також планується запустити фонд для підтримки незалежних ЗМІ, програми по боротьбі з корупцією і відмиванням грошей. За його словами, це робиться для зміцнення демократії у світі.

"Ми будемо просувати голоси жінок, ми будемо наділяти правами представників ЛГБТ і давати їм можливість брати участь в демократичних інститутах з просування реформи праці та інших реформ. Ми будемо разом з партнерами боротися з технологіями стеження, які порушують права людей", — резюмував американський лідер.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський у четвер, 9 грудня, взяв участь в інавгураційній сесії онлайн-саміту демократії, організованій президентом США Джо Байденом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua