• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Байден перевищив повноваження запровадженням обов'язкової вакцинації, - Верховний суд США

У Вищому суді США заявили, що мандат, який вимагає від працівників великих компаній обов'язкової вакцинації або носіння масок і щотижневого тестування за свій рахунок, перевищує повноваження адміністрації Байдена

Байден перевищив повноваження;
Байден перевищив повноваження;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні видання BBC, передає "ДС".

У суді додали, що більш обмежений мандат на вакцинацію може застосовуватися до персоналу фінансованих державою медичних установ.

В Адміністрації президента заявили, що мандати допоможуть боротися з пандемією.

Байден також відреагував на рішення суду та сказав, що розчарований рішенням заблокувати "розсудливі й життєво важливі вимоги" до співробітників великих підприємств, які були "засновані як на науці, так і на законі".

"Це не заважає мені використовувати свій голос як президента, щоб виступати за те, щоб роботодавці робили правильно для захисту здоров'я та економіки американців", — сказав він.

Зазначимо, що мандат адміністрації на вакцинацію на робочому місці вимагав би, щоб працівники отримували щеплення від COVID-19 або проходили щотижневе тестування, носили маски і робили все це за свій рахунок.

Нагадаємо, 9 грудня Сенат США відхилив розпорядження Байдена щодо обов’язкової вакцинації проти COVID-19 працівників середніх і великих приватних підприємств

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua